2011 Vasario 11 horoskopas

2011 Vasario 11 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tam tikras persilaužimas įvyks, bet būkite atidūs, kad neužbėgtumėte įvykiams už akių. Tiktų tvarkyti skubius, neatidėliotinus reikalus – būsite stiprūs.

Imkitės reikalo tiktai tuo atveju, jeigu neabejojate savo sėkme, jei jums neteks kovoti. Priešingu atveju verta atidėti savo sumanymą.

Neskubėkite patarinėti, pamąstykite apie atsakomybę, kurią prisiimate: šiuo metu būsite pernelyg optimistiškai nusiteikę ir nepakankamai įžvalgūs. Venkite žadėti, įsipareigoti.

Pasistenkite kuo ramiau ir paprasčiau praleisti šią dieną. Venkite ginčų su vadovais ir tėvais. Verta baigti kažkada pradėtus darbus, sugrąžinti skolą. Prisiminkite savo pažadus artimiesiems; būtų puiku, jeigu dalykinius reikalus atidėtumėte ir užsiimtumėte šeima.

Sėkmingas laikas, ir jūs būsite linkę į avantiūras. Vis dėlto nesigriebkite ką tik pasiūlytų dalykų, nesižavėkite naujovėmis, nes gali taip atsitikti, kad žengsite žingsnį į priekį, bet du – atgal.

Ieškokite ankstesnių klaidų darbe ir jas taisykite, analizuokite savo dalykinius santykius. Pasistenkite įvykdyti senus pažadus, atlikti anksčiau užmestus darbus. Gerai tvarkyti dokumentus, rankraščius, knygas.

Nedirbkite sunkių darbų. Gauti pasiūlymai gali būti naudingi, bet dar ne laikas į juos atsakyti. Daugiau laiko ir dėmesio skirkite savo porai.

Dėl nieko nesijaudinkite: jūsų emocingumas gali būti pernelyg didelis. Spręskite susikaupusias problemas, geriau jų neatidėti kitai savaitei.

Reikalai pajudės jums reikalinga linkme be jokių pastangų. Vėl atgaunate seną gerą formą, vėl esate pasiruošę žygdarbiams. Planuokite ateitį, ruoškite erdvę būsimai veiklai.

Jums daug kas matyti: suvokiate, kas buvo slėpta, meluota, kur buvo jūsų asmeninės klaidos, o kur partnerių žioplumas. Bent dabar jums nereikia jokių patarėjų: reikalo esmę perpratote geriau už kitus. Nesivadovaukite bendromis nuostatomis, ieškokite individualaus, originalaus kelio.

Viskas keičiasi, niekas nestovi vietoje, kaip tik šiandien ir tikėtinos permainos. Geras laikas ką nors perdaryti, keisti. Apmąstykite, kaip racionalizuoti darbą, kad mažiau pavargtumėte.

Savaime reikalai tvarkysis geriau nei jums stengiantis. Nerimas gali būti perdėtas. Svarbu vadovautis intuicija ir daugiau ilsėtis, taip pat nedaryti nieko, ko nesinori.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą