2011 Vasario 12 horoskopas

2011 Vasario 12 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Situacija atrodys geresnė, negu yra iš tiesų. Galite įsivelti į finansinę avantiūrą patikėję kieno nors pažadais: nepamirškite, kad tai nuostolių ir pralaimėjimų metas. Šiandien netinka aiškintis meilės santykių su antrąja puse.

Net jei vėluosite, neskubėkite, jei būsite visiškai teisūs ir iš esmės nesutiksite su pašnekovo nuomone – nesiginčykite. Galimi pavojingi netikėtumai prie vairo, buitinės avarijos, technikos gedimas.

Problemos per partnerius (atsakingus darbus atlikite patys). Netiks aiškintis santykių su savo porininku ar sutuoktiniu. Neskubinkite įvykių, ypač santykiuose su mylimu žmogumi. Galimos problemos dėl vaikų, neskubėkite ant jų pykti.

Nesivelkite į konfliktus, ypač su už jus viršesniais, vyresniais žmonėmis, ir žmogumi, kurį mylite, ar savo vaikais. Didesnė bus traumų tikimybė. Nevažinėkite techniškai nesutvarkytais automobiliais.

Nepalanki diena, ypač vadovaujantiems asmenims ir vyrams: galite padaryti rimtų klaidų priimdami atsakingus sprendimus, be reikalo susipykti su kolegomis, pavaldiniais. Blogas laikas veltis į ginčus, aiškintis teisybę, už ją kovoti.

Pasistenkite nuo ankstyvo ryto nusiteikti kuo taikiau. Mažiau planuokite: skubėdami tikrai į bėdą pakliūsite. Imkitės tik būtiniausių, neatidėliotinų darbų. Kelionėms, svarbiems susitikimams ir susitarimams nepalankus metas.

Ambicijos, užsispyrimas atrodys kvailai, be to, trukdys bendraujant, tvarkant reikalus ar važiuojant automobiliu. Nukentėsite, jei pervertinsite savo galimybes, neapskaičiuosite laisvo laiko. Mažiau žadėkite, nes neapgalvotas įsipareigojimas gali brangiai kainuoti.

Vadovai bus linkę priekaištauti, jų geriau vengti (jei šiandien jums tenka dirbti), o svarbų pokalbį atidėkite. Nereikėtų nieko prašyti iš draugų: šiandien duotą žodį vargu ar tesės (gal pamirš?).

Sunki diena: būkite pasiruošę ne patiems smagiausiems netikėtumams kelyje ir darbe. Didžiausias netikėtumas gali būti jūsų neadekvati reakcija. Didelė konfliktų tikimybė su tais, kurie nepalaikys jūsų nuomonės.

Neverta imtis atsakingų darbų, tvarkyti piniginių, turto reikalų. Venkite bendravimo: per draugus galite nukentėti. Būkite atidesni vairuodami automobilį, dirbdami kompiuteriu, galimos problemos ir dėl modernių ryšio priemonių.

Svarbiausia nepanikuoti ir nepriimti jokių svarbių sprendimų. Labiau pasikliaukite savimi, nesiduokite įbauginami, išprovokuojami, nesivelkite į jokius konfliktus. Niekur neskubėkite, viską darykite nuosekliai, atidžiai.

Dėl lankstumo stokos ar net paiko užsispyrimo gresia nelaimės, nuostoliai. Moterims itin reikėtų pasisaugoti savo vyrų, linkusių į agresiją, prievartą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą