2011 Vasario 13 horoskopas

2011 Vasario 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gali užplūsti prisiminimai, atgyti prislopintos emocijos. Geriausiai atsipalaiduosite pabendravęs su šeimos nariais, artimais bičiuliais, mylimuoju, pasidalijęs savo rūpesčiais bei viltimis. Labai svarbus pozityvus nusiteikimas.

Tikslui pasiekti pasitelksite žinias, įkvėpimą, žavesį. Gerai būtų, kad tas užsidegimas greitai neišblėstų. Palanki diena korespondencijai, reklamai, komercijai, pramogoms organizuoti. Ypatingo dėmesio reikalaus vaikai. Neignoruokite jų.

Šiandien meilė ir grožis jums bus itin aktualios temos. Derėtų pagalvoti apie dietos pasirinkimą, įvaizdžio pakoregavimą. Tačiau rūpinkitės ne tik išoriniu grožiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu.

Diena pralėks nepastebėta, nes visą laiką atims įvairūs susitikimai. Kai kurie pokalbiai įstrigs kaip pamokantys. Būkite atidus pašnekovų atžvilgiu, nekalbėkite vien apie savo rūpesčius ar laimėjimus. Jei klausysitės tik savęs, niekam nebus įdomu.

Gali pasikeisti kai kurie jūsų planai bei ketinimai. Tikėtina, kad išgirsite naujienų, komplimentų, pademonstruosite dosnumą, išleisite pinigų arba jų gausite kitų dėka. Galite susitikti žmogų, kurį anksčiau laikėte savo draugu.

Aktyvumo ir galimybių pasireikšti jums nestigs, bet pernelyg nediktuokite savo sąlygų. Galbūt teks bendrauti su atvykusiais iš užsienio draugais arba su bendramoksliais, įtakingais pažįstamais. Gali kilti idėjų, susijusių su ateitimi.

Prieštaringos nuotaikos ir aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Negraužkite savęs dėl nenusisekusio reikalo, paieškokite išeities, pamąstykite. Gali kilti vertingų minčių ir protingų ambicijų, padėsiančių susidoroti su problemomis.

Daug laiko skirsite savo pomėgiams arba visuomeninei, klubinei veiklai. Susitikite su draugais, giminaičiais. Iš jų išgirsta informacija gali padėti išspręsti kažkokią problemą ar dėl ko nors apsispręsti. Pasijusite svarbiu grupės nariu.

Šiandien būsite filosofiškai arba mistiškai nusiteikęs. Galite jaustis taip, tarsi būtumėte užčiuopęs tikrąją gyvenimo prasmę ar svarbią tiesą. Sunkiai klosis praktiniai darbai. Tiktų užsiimti menine kūryba, pasvajoti, pamedituoti.

Diena palanki kūrybai bei visuomeninei veiklai. Galimos pajamos ar išlaidos, susijusios su menu, labdara, grožiu, malonumais. Tikriausiai pavyks įgyvendinti planuotą verslo operaciją arba suvilioti patrauklų priešingos lyties atstovą.

Pasižymėsite energija, gerai seksis visa, kas susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, namų apdaila, dailiaisiais amatais. Labiau nei paprastai svajosite apie prabangą, jaukumą, grožį. Tikėkite savo norų išsipildymu.

Šiandien seksis neblogai, jei stengsitės suprasti kitus žmones ir sugebėsite rasti kompromisą, susitarti dėl abipusiai svarbių dalykų. Stenkitės atsiriboti nuo jau išgyventos nemalonios situacijos, atliktų darbų. Optimistiškai planuokite ateitį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą