2011 Vasario 15 horoskopas

2011 Vasario 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sėkmės diena, kai sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai. Tik nebijokit rizikuoti. Būkite atidūs šiandien išgirstiems dalykams bei gautiems pasiūlymams: vėliau tai gali būti perspektyvu. Suraskite laiko ilgiau pabūti su mylimu asmeniu.

TaI naudingų darbų metas. Šiandien palanku spręsti užmokesčio problemas, kreiptis į vadovą su prašymais. Jei norite, kad jūsų santykiai su kolega pagerėtų, verta pakviesti kavos.

Ieškokite sąjungininkų. Nepriimkite svarbių sprendimų neišklausę kitų nuomonės. Pasistenkite, kad sutuoktinis atsidurtų jūsų dėmesio centre.

Jūs pernelyg įsitempę ir nevertinate to gero, ką jau esate pasiekę. Ši diena bus gera skolintis, taip pat ieškoti alternatyvaus uždarbio.

Palankus metas, kai bet kokie veiksmai duoda apčiuopiamos naudos. Tai geras laikas užmegzti partneriškus ryšius, ypač su užsieniečiais.

Palanku tvarkyti užvilkintus dalykinius reikalus. Galite gauti naudingos informacijos, puikių veiklos, kelionių pasiūlymų.

Tik neskubėkite ir draugų padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Tačiau nepersistenkite, nedarykite nieko, ko nesinori. Neapribokite savo laisvės. Nebus sunku užmegzti pažinčių, tiek draugiškų, tiek romantiškų: aplinkinius maloniai intriguosite.

Paslaptinga diena, kai atsidavus srautui viskas sklandžiai susiklosto. Tad niekur neskubėkite, nesiimkite iniciatyvos. Svarbų sprendimą priimkite tik įsiklausę į savo nuojautas. Šiandien svarbu daugiau dėmesio skirti savo jausmams.

Susitelkite: jūs galite išsiveržti į priekį, nugalėti konkurentus. Tiesa, skubėti nedera: ši diena lems ilgalaikius įvykius, tad sprendimai turi būti apgalvoti, o rizika pamatuota. Palanku spręsti savo veiklos finansavimo klausimus.

Spręskite aktualias problemas: rasite kompromisų. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, pagarsinti jūsų idėjas, veiklą.

Aktyviai veiklai puikus laikas, greit sugebėsite rasti reikalingą žmogų, gauti naudingos informacijos. Tvirtinkite svarbius dokumentus, pasinaudokite šios dienos pasiūlymais.

Neskubėkite, dažniau nusileiskite tiek darbe, tiek namie. Beje, darbe nepervarkite, labiau pasirūpinkite namais, šeima.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą