2011 Vasario 26 horoskopas

2011 Vasario 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Atsirinkite tiktai svarbiausius reikalus, ir jokių viršvalandžių: šiandien labai svarbu daugiau dėmesio skirti savo šeimai. Būkite atidesni, pagarbesni tėvų nuomonei.

Jūs nenustygstate vietoje, bet ir įvykių tempas greitėja, tad kvieskite į pagalbą savo draugus. Palanku ieškoti naujų uždarbio šaltinių.

Tai tylos, poilsio metas, kai nereikia persistengti dirbant, kai geriausia ilsėtis. Palanku tvarkyti konfidencialius piniginius ir turto reikalus.

Šiandien viskas klostosi puikiai, tiktai nereikia persistengti. Spręskite finansines problemas dabar, neatidėkite jų vėlesnėms dienoms.

Palanku spręsti finansines problemas: rasite naujų rezervų užsidirbti. Būkite mielesni bendraudami su antrąja puse.

Būsite žvalūs ir veiklūs, nors kai kas kels nepasitenkinimą. Bet nereikia to sureikšminti: likite kantrūs, ir aplinkybės išsispręs jūsų naudai. Daugiau pabendraukite su artimaisiais.

Reikalams tvarkyti laikas netinkamas, nebent tai būtų susiję su jūsų namais, šeima, paveldėjimo atgavimu. Būtų puiku, jei galėtumėte likti namie ir svarbesnius reikalus sutvarkytumėte telefonu, internetu.

Nepasiduokite galimam aplinkinių suirzimui, jums tai - džiaugsmo, nuoširdumo diena. Iš esmės reikalai klostysis sklandžiai, svarbu neįsivelti į avantiūras.

Ar jūs pareigingi savo šeimai? Pamėginkite ištaisyti padarytas bendravimo klaidas, atlyginti nuoskaudas. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai stiprinti.

Nurimkite, neskubėkite, ir diena praeis sklandžiai. Tarkitės, derėkitės – aplinkiniai supras jus teisingai. Vėlus vakaras bus santarvės atgavimo laikas: daugiau meilės ženklų skirkite antrajai pusei.

Viskas, kas vyksta, tik gyvenimo pamokos. Jei šiandien kas nors nepavyks, nieko baisaus, svarbu, kad suvoktumėte, kam to reikia. Nepatartina veltis į romantiškus nuotykius.

Jums pakaks sėkmės, tad dėl nieko nesijaudinkite. Galite sulaukti netikėto aukšto asmens užtarimo, paramos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą