2011 Vasario 27 horoskopas

2011 Vasario 27 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Diena bus nebloga: darbinga, produktyvi (jei jums šiandien reikia būti darbe). Turbūt aplinkiniams taps akivaizdu, koks jūs gabus ir pareigingas. Galite sublizgėti iki šiol nepastebėtu talentu. Tačiau tuo nepatenkinti bus jūsų konkurentai ir priešai. Galimos provokacijos.

Jus domins daug dalykų, noriai bendrausite, dalinsitės mintimis su aplinkiniais. Panašu, kad praturtėsite reikalingomis smulkmenomis, gerais patarimais, prisiklausysite komplimentų. Nesusigundykite nebūtina brangia preke, neišlaidaukite.

Menas, medicina ir kita veikla, reikalaujanti įkvėpimo, intuicijos, gali nudžiuginti geresniais rezultatais. Tačiau atsargiau elkitės su gaunama ir pateikiama informacija. Net vienas nevykęs sakinys gali pakenkti jūsų įvaizdžiui ar sumanymui.

Nebloga diena darbų planuoti, ką nors aptarti, kūrybai, įsidarbinti. Seksis mokytis, rašyti, tvarkyti korespondenciją ir dirbti darbus, reikalaujančius analizės, skaičiavimų. Nerimą gali sukelti artimas žmogus.

Pats metas užsiimti asmeninio biudžeto planavimu. Nemalonių staigmenų galite sulaukti iš vaikų, gerbėjų. Tačiau moralinę ir kitokią pagalbą suteiks antroji pusė.

Bus daug kontaktų ir neplanuotų reikalų. Turbūt rimtai dirbsite, mokysitės ir kursite didelius planus. O jei to nedarysite, tai uoliai viliosite patinkantį asmenį. Būsite įnoringas maisto atžvilgiu. Neįprasta dieta gali pakenkti.

Šiandien būsite labai jautrus ir permainingas. Tvarkyti bet kokius rimtesnius reikalus gali trukdyti nesugebėjimas susikoncentruoti. Verčiau neviršykite savo galimybių. Apsiribokite vienu kitu nesudėtingu darbeliu.

Panašu, kad kils neblogų idėjų, susijusių su verslu, kūryba, visuomenine ar klubine veikla. Tik paskaičiuokite, kad jūsų išmonė per daug nekainuotų. Tiktų skirti romantiškus pasimatymus, rūpintis vaikų laisvalaikiu.

Ši diena bus palanki daugeliui veiklos sričių bei sveikatos ir grožio procedūroms. Tačiau reikėtų vengti skubotų sprendimų, ekstravagancijos. Besistengdamas atrodyti protingesnis už kitus galite perlenkti lazdą.

Stengsitės atkreipti į save aplinkinių dėmesį tam tikrais pasisakymais ar elgesiu. Galite mesti iššūkį konkurentams arba jie jums. Panašu, kad pagausės priešų ir draugų, o abejingų jūsų atžvilgiu labai sumažės.

Galite įteisinti tai, ką neseniai aptarėte, gali pajudėti reikalai, susiję su finansinėmis aktualijomis, paskolomis, fondais. Tiesa, tai įvyks ne savaime, o po susitikimų su įtakingais pažįstamais. Stiprės aistra patinkančiam asmeniui.

Turėsite galimybių pademonstruoti savo kompetenciją, objektyvumą. Tikėtina naujiena, pranešimas iš toli. Turbūt priimsite kokį nors svarbų sprendimą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą