Vasario 16 horoskopas

Vasario 16 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nesijausite užtikrintai, bus daug vidinio nerimo, abejonių, bet intuityviai atrasite svarbiausius kriterijus ir būdus, kaip spręsti problemas. Leiskite sau gražiau, ryškiau atrodyti. Būkite pasiruošęs galimam slaptam pasimatymui.

Panašu, kad gali pildytis kai kurios jūsų slaptos svajonės. Pavyks laimėti dominančio asmens dėmesį.

Nesunkiai susidorosite su įprastais darbais. Turbūt pavyks užmegzti bendradarbiavimo ryšius, užsitikrinti partnerių palaikymą. Pasirūpinkite savo autoritetu, išvaizda, įvaizdžiu.

Tikėtinas pokalbis su asmeniu, galinčiu pakonsultuoti, patarti. Itin svarbu, kad su pinigais, turtu susiję reikalai būtų tvarkomi labai atsakingai, apdairiai.

Būsite atviras tam, kas dar nežinoma. Naujienų galite tikėtis, jei turite akademinių skolų, ketinate kur nors toli vykti ar pan.

Mokėkite prieštarauti taktiškai, subtiliai - tuomet neiškils problemų. Trauks pramogos, nuotykiai. Viską darykite su saiku ir skoniu.

Šiandien galite daug nuveikti kartu su bendraminčiais. Turbūt aptarsite bendros veiklos perspektyvas. Tik neskubėkite griebtis naujų projektų, kol neužbaigėte senųjų. Derėtų būti dėmesingesniam ir savo sveikatai.

Skirtingai nei kitiems visa ši diena jums bus gana neaktyvi. Gali persekioti nuolatinis atidėliojimas, vėlavimas, keistos kliūtys. Stenkitės pasverti, apgalvoti kiekvieną savo žingsnį, įvertinti sąjungininkus ir priešininkus.

Gerai seksis įvairūs darbai. Daug minčių, emocijų, idėjų gali sukelti perskaitytos publikacijos, išgirstos naujienos. Kažkas gali jus paremti materialiai ar suteikti verslui reikalingos konkrečios informacijos.

Užmegsite reikalingus ryšius, gausite norimą informaciją. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite verslą, pinigus.

Tikriausiai kils ūpas pakovoti už savo interesus. Jūsų norai bus kiek didesni už galimybes. Ne viską patempsite, ne visiems įtiksite. Tai normalu, tad nenuleiskite rankų. Tikėtinas susitikimas su bičiuliais iš bendro pomėgio srities.

Mėginsite išspręsti kai kuriuos keblius, užsitęsusius reikalus. Daug padės aplinkiniai, kolektyvas, o ypač - jautrus artimo draugo dėmesys. Svarbu, kad teisingai suvoktumėte savo siekius. Nesipykite su namiškiais, būkite pakantesnis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą