Vasario 28 horoskopas

Vasario 28 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gyvenkite šia akimirka, džiaukitės ja! Tai labai poetiškas metas. Nereikia savęs varginti buities rūpesčiais, finansinių ar socialinių problemų sprendimu. Priešingu atveju galite labiau sau pakenkti nei padėti.

Jaučiate, kad kažko trūksta, bet šiuo metu neverta ieškoti išeities. Jei nepasižymite išugdyta kantrybe, tada verta bent kelioms dienoms pakeisti aplinką. Būsite išsiblaškę, tad labiau pasaugokite asmeninius daiktus, dokumentus, pinigus.

Per skubėjimą galite rimtai suklysti. Jūsų elgesys ir žodžiai turi būti gerai apgalvoti, kad nebūtų dviprasmiški... Saugokite savo gerą vardą.

Mažiau dėmesio kreipkite į gražius žodžius. Neskubėkite priimti svarbių spendimų. Tai geras laikas ką nors sentimentalaus padovanoti sutuoktiniui.

Įkvėpimo laikas: tiek daug jausmų, žavių sumanymų! Būkite apdairūs žadėdami, įsipareigodami.

Jūsų būgštavimai, nuogąstavimai, ypač dėl mylimojo, be reikalo. Būkite atsargesni tvarkydami piniginius reikalus, nepažeiskite įstatymų.

Apgaulingas metas, nes galite pervertinti savo ar partnerių galimybes ar sąžiningumą. Iš šios dienos elgesio, pažadų nevertėtų spręsti apie kitus žmones ar jų perspektyvas. Būkite atidūs su dokumentais.

Pasistenkite svarbesnius reikalus tvarkyti patys. Atidžiau tikrinkite, kaip atliekami jūsų nurodymai. Deja, gera kokybė sunkiai pasiekiama, tai pasakytina ne tik apie darbus, bet ir santykius su artimaisiais.

Nesusipratimai galimi ne dėl jūsų kaltės, tad atidžiau rinkitės pagalbininkus, partnerius, kiekvienąkart įsitikinkite, ar buvote teisingai suprasti.

Komplikuotas metas, ypač jei turite reikalų su teisėsauga. Rūpesčių gali kilti dėl kelionių, dėl bendrų reikalų su užsieniečiais. Galimi nemalonumai per bendrus finansus.

Gana palankus metas. Aplinkiniams paliksite malonų įspūdį ir jums bus atvertos visos durys. Tik nesitikėkite, kad gražieji šios dienos pažadai bus ištesėti. Būkite išrankesni savo gerbėjams, neskubėkite veltis į flirtą.

Mažiau pasikliaukite svetimais vertinimais, savo pirmu įspūdžiu; viską nuosekliai tikrinkite, kad neprarastumėte realybės pojūčio. Šiuo atveju kvailas bus ne tas, kuris pasakė, o kuris patikėjo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą