2011 03 18

Avinas
Daug ką lems atsitiktinumas ir sutapimai. Šiandien planuoti ką nors rimto visai dienai - tuščias užsiėmimas. Geriau maloniai ruoškitės vakaro šventei.
Tauras
Savo mintis ar idėjas dėstysite tokiu originaliu būdu, kad tikėtis būti suprastam iš pirmo karto kažin ar verta. Neširskite dėl to, devyniais atvejais iš dešimties dėl nesusikalbėjimo būsite pats kaltas.
Dvyniai
Šiandien ypač gerai seksis spręsti su materialinėmis vertybėmis ar finansais susijusius klausimus. Galvokite, ką kalbate - pernelyg šmaikštus liežuvis gali pridaryti jums rūpesčių.
Vėžys
Šiandien šalia jūsų būti itin nelengva, o dirbti darbą apskritai vargiai įmanoma. Tie, kurie ištvers, galės pasigirti auksine kantrybe. Užtat jūs galėsite atskirti pelus nuo grūdų, tikrus draugus nuo pakeleivių.
Liūtas
Veikliems Liūtams ši diena gali pasirodyti beprotiškai nuobodi. Jei ir vyks kokia veikla, tai išoriškai ji niekaip nebus matoma, rezultatai - visiškai neakivaizdūs. Šiandien bėgdamas spėsite tiek pat, kiek ir ramiai eidamas.
Mergelė
Galite jaustis visiškai sutrikęs ir pasimetęs, praradęs bet kokius orientyrus ir tikslus. Nesijaudinkite, ne jūs vienas toks, be to, ši būsena neturėtų trukti ilgai. Jei vis dėlto sugebėsite nuveikti kažką naudingo, galite pagrįstai savimi didžiuotis.
Svarstyklės

Būsite pernelyg įsiaudrinęs, permainingos nuotaikos. Gali nuvilti žmogus, kuriuo iki šiol labai pasitikėjote. Susilaikykite nuo iniciatyvos, naujų idėjų ir pasiūlymų.

Skorpionas

Gera diena trumpai išvykai. Galimas trumpas, bet audringas romanas. Automobilį vairuokite itin atsargiai - galite pakliūti į nedidelį, bet nemalonų autoįvykį.

Šaulys

Kuo blogiau prasidės diena, tuo daugiau šansų, kad baigsis ji visai smagiai. Rytinis konfliktas vakare gali išvirsti į smagią pramogą. Laukia intensyvi namų ruoša, tikėkitės svečių.

Ožiaragis

Laukia emocinis ir fizinis nuopuolis. Sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis turėtų ypač saugotis, vengti stresų ir fizinio krūvio. Gali tekti daryti ar kalbėti apie tai, ką nelabai gerai išmanote.

Vandenis

Diena veikiausiai bus gana nuobodi ir skurdi įvykių. Rytinis mieguistumas gali taip ir nepraeiti iki pat vakaro. Palepinkite save savaitgalio proga. Labai pageidautina saikinga fizinė veikla.

Žuvys

Drąsiai imkitės paties didžiausio ir sudėtingiausio uždavinio. Laukia tiek fizinis, tiek emocinis pakilimas. Vienintelis jums gresiantis pavojus - neįžiūrėti visumos ir paskęsti smulkmenose.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą