2011-03-22

Svarbiems apsisprendimams šiandien ne laikas. Tačiau planuoti, svarstyti, aptarinėti galima ir patartina. Galbūt turėsite reikalų su veikėjais, užsiimančiais socialine veikla. Domins būrimai, magija, įvairios paslaptys, apkalbos.

Būkite atkaklesni bei nuoseklesni. Nesitikėkite, kad už jus viską padarys kiti. Atidžiau apžvelkite esamą situaciją. Gal kaip tik dabar likimas nori jums parodyti teisingą kelią. Tikėtinas svarus patarimas, vertinga informacija.

Tęskite pradėtus darbus, derybas, stenkitės įsisavinti reikalingus dalykus, trūkstamas žinias. Būkite atidūs, jei teks tvarkyti piniginius, turtinius reikalus. Aklos sėkmės nesitikėkite, viską privalėsite užsidirbti ir už viską susimokėti.
Šiandien būsite smalsūs, judrūs - stengsitės visur dalyvauti, viską suspėti. Prisiklausysite įvairių kalbų arba jūsų pačių liežuviai nudils beplepant. Vakare sulauksite pretenzijų iš meilės ar vedybų partnerio. Nieko naujo - trūksta pinigų.

Visą dieną išlaikysite neblogą nuotaiką ir savijautą, jeigu pakaitomis su rimtesniais darbais palepinsite save atsipalaidavimu, maloniais kūnui bei sielai užsiėmimais. Vakaras žada įpareigojantį pokalbį. Gali tekti palengvinti piniginę.

Šiandien nestokosite energijos, kūrybingumo, romantiško polėkio. Tikriausiai patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės, bendravimo su vaikais. Ribokite išlaidas, neužkibkite ant sukčių kabliuko.
Nors gresia netikėti nusivylimai vadovaujančiu asmeniu, kolegomis, mylimu žmogumi, pasistenkite išsaugoti su jais gerus santykius. Galite patirti finansinių nuostolių dėl neatidumo dirbant.

Neskubėkite supykti, kito apkaltinti, geriau suabejokite, ar viską teisingai supratote, ar nėra ir jūsų kaltės. Tikėtini galvos skausmai, traumos.

Nepalanku tvarkyti finansinių, juridinių reikalų. Ypač moterys bus linkusios kelti sau pernelyg didelius, neprotingus reikalavimus.

Apgaulinga diena, pavojinga pervertinti savo galimybes. Niekur nesikiškite, dėl nieko nesijaudinkite. Saugokitės vagių.

Likite kantrūs, kuklūs, santūrūs, ypač bendraudami su vadovybe, pavaldiniais ar artimaisiais. Darbe itin atidžiai atlikite užduotis, kad nebūtų pagrindo apkaltinti profesionalumo stoka.

Kritinis laikas, kai nesunkiai tapsite sau priešu. Neskubėkite daryti išvadų, ypač vertindami naujienas. Netinkamas laikas nutraukti santykius ar užmegzti naujus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą