2011 Kovo 01 horoskopas

2011 Kovo 01 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Kai kurie šiandieniniai susitikimai, pažintys, gauti pasiūlymai bus įdomūs, nekasdieniški. Galite sublizgėti originalumu, išradingumu. Tačiau ne visi jus supras ir įvertins. Galimos nemalonios apkalbos, intrigos.

Nebloga diena konfidencialių ir subtilių klausimų sprendimui, užsiėmimams menu, dizainu, ezoterinėmis praktikoms. Daugiau užuojautos jausite artimiesiems. Tik nebūkite naivus, nes kiti gali tuo pasinaudoti.

Jausminga diena. Įsiaudrinusios emocijos trukdys jums atlikti praktinius darbus ir blaškys dėmesį. Jaudinsitės ir dėl meilės reikalų, vaikų problemų, ir dėl kūrybinių ar verslo projektų. Tai gali pareikalauti papildomų išlaidų.

Šiandien vienaip ar kitaip spręsis materialinio pobūdžio problemos. Galite rūpintis naujais pajamų šaltiniais ar skolų susigrąžinimu, nuomos, indėlių, pelno klausimais. Seksis derėtis, prekiauti. Tačiau galimi ir nerealūs pažadai, iliuzijos.

Nebloga, produktyvi diena, ypač tam, kas susiję su informacija, transportu, raštvedyba, reklama. Galima sudaryti sutartis. Tikėtina, kad gausite jaudinamą žinią. Venkite konfliktų su antrąja puse, namiškiais.

Šiandien itin rūpinsitės tvarka bei jaukumu darbo ir namų aplinkoje. Gali kilti noras daug ką keisti, perstatyti baldus, įsigyti originalių interjero detalių. Nežiopsokite už vairo, nežaiskite dvigubų žaidimų, kad nenorite praradimų.

Seksis daryti įspūdį priešingai lyčiai, bendrauti su augančia karta, demonstruoti organizacinius, intelektinius sugebėjimus. Tikėtinas ir kūrybinis polėkis. Gali pasisekti sporte, žaidime, konkurse. Tačiau kebli gali būti komandiruotė.

Neforsuokite įvykių profesinėje veikloje, versle. Išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių. Venkite nedraugiškų debatų su kolegomis, saugokitės gamybinių traumų. Aplaidumas, nesąžiningumas gali nemažai kainuoti.

Visa diena pralėks besirūpinant kitų žmonių reikalais, vaikais, globotiniais ir "degančiais" darbais. Tikėkite meile ir nebijokite jos išreikšti. Antrosios pusės pasiūlymai, patarimai bus verti dėmesio. Jei įmanoma, venkite skolintis ir skolinti.

Augs susirūpinimas dėl turto, pinigų, pelno, paskolų. Iš nelegalios veiklos galimos pajamos, tačiau gali kilti pavojus reputacijai, nukentėti jūsų moralinis įvaizdis. Neskubėkite įsitraukti į siūlomas avantiūras - įvertinkite galimą riziką.

Šiandien turėsite originalių minčių, tad nebus sunku padaryti gerą įspūdį kolegoms, partneriams. Vis dėlto patyrę specialistai jums bus itin reiklūs. Jie reikalaus konkretumo, pragmatiškumo, kritikuos jus. Saugokitės vagių, aferistų.

Tikriausiai būsite labai užsiėmęs, bet nebūtinai tuo, kuo reikėtų. Akivaizdžiai ūgtels jūsų ambicijos. Kantriai darbuokitės bei įrodinėkite savo projektų, darbų vertę, tikslus, perspektyvas. Gal ir būsite išgirstas, o tai jau žingsnelis į pergalę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą