2011 Kovo 02 horoskopas

2011 Kovo 02 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Galimos negeistinos, netikėtos permainos tvarkant reikalus, bendraujant su artimaisiais, geru draugu. Šiandien būkite lankstesni, pakantesni.

Nepraleiskite pro ausis svarbaus įspėjimo, patarimo. Gali atsinaujinti senas, slaptas, nemalonus reikalas, pasklisti kompromituojanti informacija iš jūsų praeities.

Saugokite savo reputaciją: netikę žodžiai, neapgalvotas veiksmas – ir kils nemenkas skandalas, pakenksiantis jūsų garbingam vardui, prestižui, įtakai visuomenėje.

Netvarkykite jokių finansinių reikalų, nepirkite brangių daiktų, kitaip patirsite nusivylimą, nuostolių. Labiau save kontroliuokite bendraudami su sutuoktiniu: galite vakare išsilieti dėl dienos nesėkmių, ir tai smarkiai pakenks jūsų santykiams.

Jums reikia atsako? Bet tai, ką dabar išgirsite, bus iliuzija. Į nieką nesigilinkite, niekur nerizikuokite, nė nepajusite, kaip netyčia gali suklaidinti ir geriausias draugas, ir net savos nuojautos.

Saugiausiai jausitės savo namuose; gal galite sau leisti vieną dieną niekur neišeiti? Itin ryškiai suvoksite savo vidines problemas, tik nepradėkite dramatizuoti.

Galite susigundyti kokia nors avantiūra, savisaugos jausmas bus minimalus. Šiandien geriau neįsimylėti, netiks rizikuoti dideliais pinigais ar vairuojant automobilį.

Viskas prasidės nuo netikusios smulkmenos: ne ten padėtas daiktas, ne taip ištartas žodis, ir jūsų nuotaika gali rimtai sugesti. Saugokite savo ramybę, sutelkite visas jėgas, kad lemtingai nesuklystumėte dirbdami, vairuodami automobilį.

Nieko nekritikuokite, nesipiktinkite, bet ir venkite susižavėti, idealizuoti, nes šiandien sunkiai suvoksite, kas gerai, o kas ne. Kita vertus, aplinkiniuose dažniausiai matysite savo atspindį.

Stenkitės visiems linkėti tik gera, nekerštaukite, kad ir kaip jausitės įskaudinti, pažeminti. Neapykanta labiausiai pakenks jums patiems: tapsite visiškai pažeidžiami.

Pavojingas laikas, nes sunkiai suvoksite, ką negerai darote, ką netikusio kalbate, kas meluoja. Venkite patarinėti, mokyti, neprašomi nesikiškite į kitų problemas. Galimi nemalonumai per užsieniečius.

Nepersistenkite, bet itin atidūs būkite savo veikloje: šios dienos klaidos pakenks karjerai. Intrigantai, pavyduoliai gali pasinaudoti jūsų ambicingumu, todėl venkite ginčų, nepasiduokite provokacijoms.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą