2011 Kovo 05 horoskopas

2011 Kovo 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien labiau įsiklausykite į savo sielos poreikius, išsiaiškinkite, kas jums neduoda ramybės. Intuicija jums padės priimti teisingus sprendimus. Gali atsiskleisti kažkokia paslaptis. Pats metas rimčiau pasirūpinti sveikata.

Būsite kūrybingas, jausmingas. Nesunkiai pavergsite romantikos ištroškusias širdis arba publiką. Ko besiimtumėte visur įnešite originalumo, žaismingumo. Galite imtis subrandintų projektų. Pasitelkite artimus žmones, kolegas.

Nebloga diena bus tuo atveju, jei esate tvarkingas, apskaičiuojantis žmogus. Gana sklandžiai eisis prekyba, turto, nuomos, draudimo reikalai. Tikriausiai lydės sėkmė sudarant ilgalaikes sutartis, perkant ir parduodant nekilnojamąjį turtą.

Tikėtina kelionė, susijusi su kūrybiniu darbu, reklama, ryšiais, komercija. Seksis gilintis į aktualius klausimus, kaupti informaciją, ją apdoroti. Turbūt labai rūpinsitės artimų žmonių materialinių poreikių patenkinimu, jų sveikata, lavinimu.

Šiandien būsite nusiteikęs daug dėmesio skirti namams, šeimai. Galvosite, skaičiuosite, kiek galite skirti lėšų artimųjų poreikiams, buities pagerinimui. Galite priimti šeimai svarbų sprendimą. Nenuvilkite savo partnerio.

Būsite protiškai ir fiziškai aktyvus, kūrybingas, mielai šmaikštausite su priešinga lytimi, kolegomis. Galimas reikšmingas susitarimas, "aklas pasimatymas". Vis dėlto meilės avantiūros gali nuvilti ar atnešti rūpesčių, nuostolių.

Panašu, kad su ugnele atliksite suplanuotus darbus. Galite sulaukti kvietimo į profesinį pokalbį, konkursą ar šiaip kibsite į veiklą, ką nors reorganizuosite. Galbūt apsispręsite buities, sveikatos, įvaizdžio, dietos klausimus.

Jūsų jausmai bus gana įtempti. Galbūt teks rinktis iš kelių variantų ir situacija neatrodys paprasta. Dirbtinai nieko neforsuokite, įsiklausykite į savo bei kitų motyvus. Daugiau iniciatyvos perleiskite partneriui, pašnekovams.

Galite sužinoti naujieną, susijusią su investicijomis, mokesčiais, paskolomis, draudimu, verslu. Turbūt sugebėsite sumaniai panaudoti savo patirtį ir gauti naudos ar lengvatų ten, kur tai atrodė neįmanoma.

Tikėtini reikalai, susiję su kelionėmis, užsienio ryšiais, mokslu, kvalifikacija. Galbūt laikysite egzaminą ar sužinosite įvertinimą, rezultatą. Palanku numatyti perspektyvas bei planuoti. Gali nusišypsoti sėkmė per įtakingą pažįstamą.

Nors neišvengsite emocinės įtampos, galite tikėtis neblogos dienos. Tikriausiai bus aptartas darbo, uždarbio, papildomų priedų klausimas, išmokėta kompensacija ar anksčiau uždirbti pinigai. Subtiliau elkitės su mylimu žmogumi.

Turbūt kils noras gražiau atrodyti, sužavėti aplinkinius originaliu stiliumi. Arba savo pasikeitimu nustebins kas nors iš draugų, ir tai jus paskatins taip pat ryžtis permainai. Jūsų sugebėjimų gali prireikti ką nors organizuojant, tarpininkaujant.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą