2011 Kovo 06 horoskopas

2011 Kovo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sėkmė šiandien nebus jūsų nuolanki tarnaitė, tad bet ką galite drąsiai atidėti. Svarbu neskolinti pinigų, atsiriboti nuo nemalonių žmonių ir nesmagių darbų.

Nesistenkite labai reikštis: šiandien viskas priklausys nuo jūsų įdirbio. Jeigu jis pakankamas – diena bus puiki.

Elkitės atidžiau, neskubėkite sakyti, ką galvojate, taupykite pinigus, saugokite darbo vietą (jei jums šiandien reikia dirbti). Koreguokite santykius su vadovybe, šeimos nariais (ypač sutuoktiniu), kitaip jūsų laukia itin nemalonios permainos.

Neskubėkite pasinaudoti jums siūloma pagalba – venkite papulti į kokią nors priklausomybę. Svarbesnius susitikimus vertėtų atidėti vakarui ar rytdienai.

Introvertiškas metas, netinkamas dalykinei veiklai, bet geras gilintis į asmenines ir šeimos problemas. Įvertinkite savo bendravimo ratą – gal verta jį sumažinti?

Būkite atidesni vidiniam balsui. Nedarykite nieko, ko nesinori, nepasiduokite įkalbinėjami, šantažuojami, o jūsų nervų tvirtumą bei kantrybę gali išmėginti ir bendradarbiai, šeima, ir vaikai, ir mylimas žmogus.

Galimi nežymūs nesklandumai, dėl kurių nereikėtų jaudintis. Tiesa, šiandien nedera niekur skubėti, priimti sprendimų automatiškai. Paisykite savo sveikatos, gali atsinaujinti senos ligos.

Nors nesunkiai rasite kompromisą, neskubėkite siūlyti savo paslaugų ir partnerystės. Būkite atidesni sutuoktinio svajonėms ir planams.

Jei nekaip jaučiatės, geriau patinginiauti, jei norisi ką nors atidėti – atidėkite. Netinkamas laikas įsipareigoti finansų srityje. Beje, galimos nenumatytos ar priverstinės išlaidos.

Suprasite svarbius dalykus ir rasite atsakymus į klausimus, kurie seniai kankino. Idėjos, kurios šaus į galvą, bus naudingos, tiesa, neskubėkite jomis pasinaudoti, reikia sulaukti tinkamesnio laiko.

Imkitės tik iš tiesų neatidėliotinų reikalų, atsisakykite to, kas nereikalinga, veikloje ir gyvenime – visko nespėsite. Labiau pasirūpinkite savo sveikata.

Patys sėkmingai randate puikią išeitį, tenkinančią visus. Tiesa, dalykinei sėkmei bus svarbu užtikrinti gerus santykius su vadovybe (jei jums šiandien tenka dirbti). Naudinga prisiminti pamirštus dalykus: anksčiau įgyta patirtis, seni draugai taps atspara.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą