2011 Kovo 07 horoskopas

2011 Kovo 07 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Panašu, kad šiandien nereikės ypatingos priežasties nuliūsti, susikrimsti. Emocingiau nei paprastai į viską reaguosite ir nerimausite. Saugokite sveikatą, turtą, o ypač santykius su žmogumi, kurį mylite. Gana palanki diena kūrybai.

Būsite emocionalus, lengvai pažeidžiamas. Subtiliau elkitės su vaikais, mylimu žmogumi. Nekelkite jiems nepagrįstų reikalavimų. Venkite alkoholio, nervingų situacijų, neišplepėkite paslapčių. Efektyviai veiktų masažas, dieta.

Galite mėginti spręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, pinigais, remonto darbais. Per šiuos arba dalykinius reikalus gali užsimegzti įdomi pažintis. Tik nepasiduokite abejotinoms prekybininkų vilionėms, neišlaidaukite.

Tikėtina reikšminga informacija ar žinia, svarbus pokalbis telefonu. Jums labai reikės draugiško patarimo, supratimo, ir tikriausiai to sulauksite. Jei gausite kvietimą kažkur sudalyvauti šį savaitgalį, neatsisakykite - tai bus prasminga.

Padidėjęs nesaugumo jausmas, savisaugos instinktas nelabai gelbės nuo sveikatos sutrikimų, traumų. Buitiniai rūpesčiai taip pat gadins nuotaiką. Vakare aprimsite ir jau gana sutartinai su artimaisiais kursite bendrus šeimyninius planus.

Šiandien patirsite įvairių jausmų, susijusių su kūrybine raiška, vaikais, meilužiais. Lengva susipainioti, kam teikti prioritetą. Meilė artimui be emocinio atsidavimo dar gali pareikalauti nemenkos piniginės išraiškos.

Šiandien pravartu vadovautis protu, racionaliais apskaičiavimais. Fizine jėga problemų ne tik neišspręsite, bet netgi jas paaštrinsite. Mintys suksis apie grožį, sveikatą, ūkinius reikalus. Derėtų ne tik galvoti, bet ir šį bei tą realiai nuveikti.

Tikėtinos keistos jausmų peripetijos, kur susipins meilė ir pavydas, nuoširdumas ir melas. Nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus bei paslaptis. Jei pažabosite ambicijas ir būsite atlaidesnis, santykius nesunkiai sureguliuosite.

Asmeniniai santykiai gali pakrypti nenumatyta linkme. Nesusipratimus veikiausiai sąlygos seksualiniai nesklandumai. Ieškodamas nusiraminimo ir paguodos už namų sienų galite įsivelti į abejotiną avantiūrą. Venkite nereikalingo išlaidavimo.

Aktualūs bus mokslo rezultatai arba numatoma komandiruotė, konferencija. Nebūkite pernelyg familiarus bendraudamas su įtakingais asmenimis. Jus gali prisiminti gerbėjas iš toli. Daug galvosite apie ateitį, kursite tolimus planus.

Tai, kas atrodė pagrįsta teoriškai, praktiškai pasirodys sunkiai įgyvendinama. Stigs emocinės pusiausvyros, todėl situacija neprognozuojama. Verčiau elkitės taip, kad nei jums, nei kitiems nereikėtų rizikuoti darbo vieta, turtu.

Gali pavykti aktualus sumanymas, jei mokėsite rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Tikriausiai sulauksite jų palaikymo. Jeigu turite pageidavimų, nepraleiskite progos juos išreikšti. Pravartu rimčiau pasirūpinti sveikata, įvaizdžiu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą