2011 Kovo 08 horoskopas

2011 Kovo 08 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Situacija klostysis kitaip nei planavote, gali tekti užsiimti nesutvarkytais reikalais, skolomis. Būkite pasiruošę perimti iniciatyvą į savo rankas. Venkite asmeninių įsipareigojimų.

Neprisiriškite prie naujų pasiūlymų, ypač finansinių, neskubėkite įsipareigoti, skolinti pinigus ar juos investuoti. Nepavyduliaukite ir patys nesuteikite pagrindo pavyduliavimui.

Mėginkite neskubėdami viską apgalvoti ir ieškoti būdų išspręsti susidariusią painiavą. Itin atidžiai tikrinkite informaciją. Neskubėkite pasirašinėti dokumentų, pirkti vertingų daiktų, skolinti pinigų.

Jei beatodairiškai veršitės į priekį, aplinkybės gali netikėtai nublokšti atgal. Nenuliūskite, tai į naudą, nes dabar tas laikas, kai derėtų užsiimti senomis problemomis. Labiau pasirūpinkite šeima, ypač savo motina.

Galite jaustis energingi ir sumanūs, bet tai nereiškia, kad turite spręsti painias problemas: nė nepastebėsite, kaip įsivelsite į avantiūrą. Būkite taktiškesni su žmogumi, kurį mylite. Mokėkite girdėti, ką jums sako vaikai.

Netinkamas laikas išsisukinėti nuo pareigų, darbų, ypač neatliktų anksčiau. Likite nuoširdūs ir sąžiningi artimiesiems, net jei blogai jausitės ar patirsite nuoskaudą.

Verta įsiklausyti į sutuoktinio ar dalykinio partnerio įspėjimą: nieko nedarykite, jei jie nesutinka. Jūsų pozicija turi būti ne tik lanksti, gudri, bet ir sąžininga.

Įtempta, pavojinga diena: galite būti linkę nepateisinamai rizikuoti pinigais, turtu, nesiskaityti su šeimos nuomone, mylimo žmogaus jausmais.

Kiek lengviau atsipūsite, bet tik nemanykite, kad esamos problemos taip lengvai pasiduos. Įvykių skubinti nereikėtų. Antra dienos pusė bus palankesnė.

Gali prislėgti atsakomybė už neatliktus darbus ar neįvykdytus įsipareigojimus. Derėtų pirma taisyti klaidas ir tik paskui imtis ko nors kita. Venkite kategoriškų sprendimų, susijusių su veikla. Puiki diena meno žmonėms.

Nesistenkite pakreipti įvykių kita linkme jėga, ypač jei tai susiję su veikla. Tarkitės gražiuoju, į pagalbą kvieskitės draugus, ypač jei tektų su kuo nors susitaikyti ar atnaujinti nutrūkusį ryšį.

Neverta kam nors grasinti, viskas gali atsigręžti prieš jus. Būtina vadovautis nuojauta. Atidžiau analizuokite sapnus, jie gali pasirodyti esantys pranašingi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą