2011 Kovo 10 horoskopas

2011 Kovo 10 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Neskubėkite, pirmas įspūdis bus apgaulingas. Galite neįvertinti arba pervertinti gautus pasiūlymus, neteisingai suprasti jums siunčiamus palankumo ženklus. Tad ant nieko nepykite, niekuo nesipiktinkite, bet ir neskubėkite džiaugtis.

Slaptų pavojų, nelauktų nemalonumų metas. Būkite pasirengę staigmenoms, ir nusivylimo šia diena bus mažiau. Mažiau kalbėkite, mažiau žadėkite, atsargiau važinėkite, nepasirašinėkite atsakingų dokumentų. Vakaras bus palankus romantikai.

Nieko nepaskubinsite: galite atsimušti į netikėtas naujas kliūtis. Netinka tvarkyti biurokratinių reikalų. Apsiribokite šeimos rūpesčiais.

Pasinaudokite proga užbaigti nemalonų reikalą ar išspręsti keblią problemą, ypač jei ji susijusi su skolomis, mokesčiais, santuokine neištikimybe. Gera diena susitikti su seniai matytais draugais.

Nieko ryžtingai nespręskite, nesiimkite: reikia lankstumo. Geras laikas užbaigti susikaupusius smulkius reikalus, susitvarkyti darbo vietą, pasitikrinti sveikatą.

Dažniau nusileisite sutuoktiniui, tėvams, įsiklausysite į savo vidinį balsą. Gali paaiškėti nepatikimi sąjungininkai, suagresyvėti priešai, konkurentai.

Jūsų vertinimai gana neobjektyvūs: galite susikurti problemų tuščioje vietoje ir pakenkti savo santykiams su tais, kurie jus remia, palaiko, myli, dalijasi rūpesčiais. Nerizikuokite didelėmis pinigų sumomis.

Dvilypis metas: geriausia nuotaika, puikūs planai, bet netikėtai kažkas ima ir viską sugadina. Geriau daug nesitikėti ir labiau pasikliauti savieiga. Svarbiausia šiandien daryti tai, ką jaučiate esant reikalinga, ir nesiderinti prie draugų reikalavimų, tada praėjusia diena tikrai galėsite pasidžiaugti.

Gerai tvarkyti senus, užvilkintus dalykinius reikalus. Nemėginkite vadovo įtikinėti savo teisumu. Negeras metas siūlyti savus sumanymus. Netinkamas laikas ir tėvams pasakoti apie galimus savo gyvenimo pokyčius.

Draugų pagalba, ko gero, bus meškos paslauga, tad spręskite kilusias problemas patys. Planuoti planuokite, tačiau planų realizaciją atidėkite kitai dienai.

Jei norisi nieko neveikti, taip ir darykite; laimės tie, kurie ramiai ilsėsis. Versdami save užsiimti sunkiais, nemaloniais darbais pakenksite ne tik sveikatai, bet ir reikalui. Daugiau miegokite, pabūkite gamtoje.

Reakcija bus staigi, bet netiksli arba neadekvati, tad gal geriau visai nereaguoti? Nepasikliaukite kitų pažadais, mažiau klausykite kieno nors patarimų. Atsargiau vairuokite mašiną, neprovokuokite ginčams ar pavydo scenoms savo poros.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą