2011 Kovo 12 horoskopas

2011 Kovo 12 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Dėl finansinių nesklandumų gali suirti šios dienos planai, ir asmeniniai, ir dalykiniai. Tačiau tai laikina: jau poryt daug kas teigiamai išsispręs jūsų naudai.

Neverta imtis svarbių, ypač finansinių, reikalų tvarkymo: galite rimtai apsirikti. Būkite itin atidūs rašydami, skaičiuodami, galite padaryti apmaudžių klaidų.

Ilgai slėptas nepasitenkinimas savo šeima, artimu žmogumi, sutuoktiniu ar draugu gali išsiveržti į paviršių dėl menkiausio preteksto. Tad stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Nepriimkite radikalių sprendimų dėl savo šeimos ir gyvenamosios vietos.

Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi vėliau. Mažiau klausykite piktų draugų kalbų apie mylimą žmogų, taip galite ir be reikalo susipykti. Svarbių reikalų tvarkymą geriau atidėti rytdienai.

Jūsų veiksmai turi būti gerai apgalvoti. Nepasiduokite daromam finansiniam spaudimui ir nepainiokite draugiškų ryšių su dalykiniais. Dirbkite atidžiau, jei saugote savo darbo vietą. Jei jums dabartinis darbą įgriso, galite viską mesti ir išeiti.

Kad viskas gerai baigtųsi, ramiai pasėdėkite, pagalvokite – kitaip galite be reikalo vandenį sudrumsti. Nieko neprašykite, mažiau pasikliaukite draugų ir partnerių parama. Ir mažiau tikėkite pažadais ar jums parodytais neva draugiškais jausmais.

Geriau nieko rimta neplanuoti. Saugokite savo ramybę, sveikatą, darbo vietą (jei šiandien tenka dirbti) ir pinigus. Jei ką negera sužinosite apie mylimą žmogų, sutuoktinį, neskubėkite patikėti: galite be reikalo susipykti dėl „sugedusio telefono“.

Pasiruoškite netikėtumams, pokyčiams. Tai blogas laikas planuoti ateitį: šios dienos svajones ir sumanymus bus ne taip paprasta įgyvendinti. Gali paaiškėti, kas yra jus išdavęs.

Būkite atidesni aplinkinių nuomonei, nekelkite savų reikalavimų. Atidžiau atlikite užduotis darbe: vadovas ar klientai gali suabejoti jūsų kompetencija. Blogas laikas kreiptis į vadovybę ar kurti svarbius profesinius planus, jie taps neįgyvendinami.

Neskubėkite apsispręsti, ypač tvarkydami piniginius, turto reikalus, pasitenkinkite tuo, ką turite. Jei nemokate ramiai spręsti problemų, pamirškite jas visai. Gali tekti aiškintis santykius su draugais, kils noras su kai kuriais daugiau nebendrauti.

Nesiafišuokite: jūsų elgesys turi būti nenuspėjamas. Gali pakenkti draugai apsimetėliai, intrigantai, tikėtinos provokacijos. Pernelyg nepasikliaukite intuicija ir draugiškais pažadais.

Bus išbandytas jūsų pasitikėjimas savimi bei draugais, šaltakraujiškumas – gali tekti priimti žaibišką sprendimą. Venkite užmegzti naujas pažintis, visiškai pakaks senų kompanijų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą