2011 Kovo 13 horoskopas

2011 Kovo 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Svarstykite, skaičiuokite, bet su išvadomis, apsisprendimais dar neskubėkite. Nesitikėkite, kad kažką gausite veltui.

Jums nestigs idėjų, energijos ir optimizmo. Tačiau šiandien galite sužinoti ar išgirsti kažką tokio, dėl ko kils neramių minčių. Reikalingas atsargumas keliant pretenzijas ar reikalavimus. Širdį glostys švelni meilės romantika.

Būsite jautrus, emociškai pažeidžiamas. Panašu, kad jus kamuos prisiminimai, abejonės. Neteikite per daug dėmesio smulkioms nesėkmėms. Labiau rūpinkitės artimaisiais, siekite darnos, galvokite apie dabartį, ateitį, o ne apie praeitį.

Darbe, versle nepatartini eksperimentai, geriau tiesiog tęskite pradėtus darbus, koreguokite trūkumus. Venkite azartinių žaidimų, lengvabūdiškų meilės nuotykių. Daugiau laiko praleiskite su augančia karta, mylimu žmogumi.

Darbai tirpte tirps jūsų rankose, gal net pasijusite nepakeičiamas. Tačiau pastangos pasirodyti labai originaliu, noras sublizgėti ypatingomis žiniomis ar talentais gali atsigręžti prieš jus. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai, higienai.

Kitų žmonių reikalavimai jums turbūt atrodys per dideli. O gal jūs pats pervertinsite partnerių, oponentų įtaką, jų galimybes ir be reikalo kažko pabūgsite. Meilės fronte - rožiniai atšvaitai. Tikėtini sentimentai, susižavėjimas.

Panašu, kad jums neišeis iš galvos rūpesčiai, susiję su bendrais finansais, akcijomis, mokesčiais, skolomis, verslo įsipareigojimais. Nesinaudokite tarnybine padėtimi asmeniniams tikslams (jei jums šiandien reikia dirbti), nes jūsų priešai to tik ir laukia.

Pravartu pabendrauti su užsieniečiais arba autoritetingais pažįstamais. Blogiau, jei kažko naujo griebsitės palikęs spragų, neužbaigtų projektų. Diena bus labai sėkminga įsisavinti žinias.

Jei planingai darbuositės, netikėtumų nepatirsite. Tik neskubėkite diegti naujovių, veikti iš pirmo impulso, nes pridarysite klaidų. Skubotas eksperimentavimas, vėlavimas ir detalių neišsiaiškinimas gali sukelti problemų.

Šiandien nebus laiko nuobodžiauti. Jei rodysite susidomėjimą, iniciatyvą, gausite įvairių įpareigojimų, pasiūlymų. Galbūt susitiksite su bendraminčiais, draugais. Kai kurie susitikimai gali būti labai intriguojami. Venkite rizikos darbe (jei jums šiandien tenka dirbti).

Būtų geriau, jei niekur toli nevyktumėte ir nieko sunkaus nedirbtumėte. Jei įmanoma, ilsėkitės, skaitykite, kurkite. Dėl paaštrėjusios nuojautos, pasąmonės srautų turėtų itin sektis meno, mistikos, psichologijos ir galbūt medicinos srityse.

Jūsų kelyje gali atsirasti žmogus ar reikalas, vertas dėmesio. Tačiau kai kurie planai gali virsti aukštyn kojomis, o bet ką griauti yra lengviau nei statyti. Nekeiskite įprastos darbų, įvykių eigos - spontaniškumas gali pridaryti bėdos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą