2011 Kovo 14 horoskopas

2011 Kovo 14 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Pasižymėsite subtiliu skoniu, jausmų pilnatve. Gerės jūsų komunikaciniai sugebėjimai. Piniginiai reikalai taip pat neturėtų nuvilti. Galite rasti naują uždarbio šaltinį arba turėsite progą papildomai užsidirbti.

Pasižymėsite nebloga komercine uosle. Tikėtina, kad sulauksite artimų žmonių paramos, vertingų patarimų, pasiūlymų nuosavybės, verslo, reklamos klausimais. Galite gauti ar pateikti dėmesio vertą komercinį pasiūlymą.

Norite ar nenorite teks skaitytis su artimos aplinkos žmonių nuomone, derinti planus. Tik taip galėsite išsivaduoti iš vidinės graužaties ir pagerinti mikroklimatą. Tiktų iš(si)nuomoti, pirkti ar parduoti patalpas, žemę.

Šiandien galima tikėtis neįprastų kontaktų, pasiūlymų ar pramogų. Tam tikra prasme pasijusite esąs padėties šeimininku. Tik per daug neprižadėkite gerbėjams, mylimam žmogui, vaikams, kad jų netyčia neapviltumėte.

Nusimato tikras darbymetis. Galbūt teks pavaduoti kolegas, lakstyti su įvairiais reikalais ar pan. Galite gauti žinią ar dokumentą, susijusį nuoma, verslo aktualijomis, nekilnojamuoju turtu. Kilus konfliktui mokėkite taikiai jį spręsti.

Jei jūsų ir sutuoktinio arba verslo partnerio tikslai nesutampa, yra nemaža tikimybė, kad viską išsiaiškinęs šiandien rasite naudingą kompromisą. Susitaikymas gali reikšti intensyvių ir aistringų santykių atnaujinimą.

Panašu, kad teks pasukti galvą dėl finansinės situacijos, paskolų, draudimo, mokesčių. Nuoširdžiai pasikalbėkite su tais, kurie jums svarbūs, pripažindamas savo klaidas bei atvirai išreikšdamas pageidavimus.

Nebloga diena reikalams, susijusiems su aukštuoju mokslu, rimtomis publikacijomis, teisėtvarka, užsieniu, tarpininkavimu. Galbūt sutiksite asmenį, kuris turi galimybių pasiūlyti tai, ko jums reikia. Tikėtinos kalbos apie ateities projektus.

Turėsite progų susipažinti su naujais žmonėmis, ir tai gali būti reikšminga įvairiomis prasmėmis. Tačiau pirmenybę šiandien teikite darbui. Neatmeskite naujos bendradarbiavimo ar investavimo galimybės. Verta apie tai pasvarstyti.

Galite domėtis įvairių draugijų veikla. Tikriausiai teks daug bendrauti ir triūsti kolektyvo labui. Pravartu bandyti ką nors išrasti ar patobulinti, ieškoti reikalingų pažinčių. Jei nusimato kelionė, pats metas jai ruoštis, tvarkyti dokumentus.

Neblogai seksis tvarkyti konfidencialius reikalus. Intuicija prisidės prie sėkmės moksle, protiniame darbe. Trauks postringauti apie mistiką, metafizinius dalykus, religiją ir viską, kas tvyro paslapties rūke.

Nebloga diena. Pravartu kaupti energiją ir informaciją, kurios prireiks naujų planų realizavimui. Galite tikėtis materialinės ir komercinės sėkmės. O jei sugebate bendrauti, galite užmegzti perspektyvią pažintį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą