2011 Kovo 15 horoskopas

2011 Kovo 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Intuityviai atsirinksite, kas melas, o kas tiesa. Geras laikas dirbti su informacija, pasitarimams, įvairiems susitikimams, pažintims atnaujinti ir užmegzti.

Būkite atidesni tiems dalykams, apie kuriuos jums trūksta informacijos. Aiškinkitės slaptas nesėkmės priežastis, mėginkite painioti intrigų kamuolį. Tik patys į nieką nesivelkite, nebūkite labai patiklūs.

Smagi diena: būsite kūrybingi, žavūs, įdomūs. Palankus metas ką nors siūlyti vadovams, pristatyti savo nuopelnus visuomenei. Geras laikas reklamai. Itin palanki diena laisvų, kūrybinių profesijų atstovams.

Darbų daugės, tad nepraraskite kantrybės, būkite atidesni detalėms, instrukcijoms ir kolegų nuomonei. Verta dažniau tartis, ieškoti įvairesnių sprendimų. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai stiprinti.

Jei aplinkybės leidžia, pats laikas kiek atsipūsti. Puiku būtų patikėti savo darbus porininkui, sutuoktiniui ir ramiai pasidžiaugti bičiulių draugija. Neblogas laikas susitarimams, dokumentams tvirtinti. Palanku taikytis.

Nesivelkite į ginčus, nekritikuokite, nepykite. Verta kur nors išvykti, pakeisti aplinką ir leisti laiką su gerais bičiuliais. Venkite santykių aiškinimosi su savo artimaisiais.

Nuotaika giedrėja, ir jūs vėl tikite sėkme. Geras laikas ne tik reikalams tvarkyti, bet ir vykti į dalykines keliones, taip pat susitikti su draugais, giminaičiais.

Paisykite jums keliamų reikalavimų darbe, priešingu atveju jau kitą savaitę galite patirti nemalonumų dėl prastos kokybės. Vis dėlto tai geras reikalas svarbiems dalykiniams susitikimams, susitarimams.

Reikalai tvarkosi, nes draugai padeda. Vis dėlto nereikia skubinti įvykių: dar kartą viską apgalvokite, atidžiai pasverkite.

Nesiimkite nieko nauja, užbaikite senus darbus, nebendraukite su tais, kurie ko nors iš jūsų nori. Būsite linkę labiau pasiduoti įtaigai, todėl neklausykite blogų šnekų apie artimuosius ir mylimą asmenį. Vakaras bus palankus susitikti su senu draugu.

Gera diena; tvarkykite svarbius reikalus nebijodami rizikuoti. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų energingumo ir asmeninio įtaigumo.

Nepristigs realybės jausmo vertinant savo ir partnerių finansines galimybes, todėl galima priimti svarbų sprendimą. Šiandien palanku imtis buitinių problemų sprendimo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą