2011 Kovo 16 horoskopas

2011 Kovo 16 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tikriausiai šiandien neteks liūdėti ir nuobodžiauti, nes sulauksite dėmesio iš žmonių, kurie jums labai rūpi. Tiek komplimentų ir pasiūlymų retai kada išgirstate. Atkreipkite dėmesį į technikos būklę. Būkite itin atidus gatvėje, prie vairo.

Prieštaringa diena. Kiekviename žingsnyje pakliūsite vis į kitokią situaciją. Neverta net mintimis dalinti blogų linkėjimų, nes jie sugrįš ir kirs jums pačiam. Galite tikėtis artimųjų paramos.

Panašu, kad jūsų širdį maloniai suvirpins meilės ir šilumos kupinas žvilgsnis. Kūrybinis įkvėpimas ir kupina fantazijos pasąmonė gali duoti nuostabius kūrybos vaisius. Savo vaikams nepirkite pavojingų dovanų, labiau juos prižiūrėkite.

Seksis ir darbuotis, ir pramogauti. Kažkokiu būdu gali pagerėti jūsų materialinė, piniginė situacija, arba tiesiog džiaugsitės įsigijęs tai, ko trokštate. Kita vertus, nebūsite apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų. Nepraraskite budrumo.

Šiandien labai smagu bus susitikti su bičiuliais, gerbėjais. Nusimato puiki pramoga, pažintis ar daug žadantis sandoris. Tik nepraraskite budrumo situacijose, kuriose galima nukentėti nuo kitų žmonių avantiūrizmo ar įžūlumo.

Palanki diena, jei norite taikiai išspręsti susikomplikavusius reikalus, išsireikalauti skolą. Tačiau jei neapdairiai leisite laiką su abejotina kompanija, galite patirti fizinę, psichologinę ar seksualinę prievartą, finansinį reketą.

Šiandien nenuobodžiausite, ypač jei esate įsimylėjęs ar ieškote romantiškų pažinčių. Galimi intriguojami pasiūlymai iš užsieniečių arba tiesiog atsiras proga kažkur išvažiuoti, dalyvauti reikšmingame renginyje.

Turbūt būsite kviečiamas sudalyvauti svarbiame priėmime, pokylyje. Savo netikėtu atvirumu kai ką galite labai sužavėti, o kažkam užminti ant "nuospaudos". Apribokite savo ambicijas, jei jos pernelyg didelės.

Seksis protiniai užsiėmimai, visuomeninė veikla. Bet derėtų ir atsipalaiduoti, pasportuoti, pasiklausyti gerų idėjų turinčių bičiulių, gerbėjų. Jie padės patirti malonių akimirkų. Pasidžiaukite draugišku šurmuliu, meile, aktyviai bendraukite.

Gali nusišypsoti akla sėkmė, bet galima ir nusvilti dėl neapdairumo. Galbūt pavyks pasipelnyti iš neafišuojamos veiklos, patirti slaptą meilės nuotykį. Tik venkite piktnaudžiauti alkoholiu, atsisakykite pavojingų eksperimentų, rizikos kelyje.

Šiandien jausitės gana šauniai, energijos užteks ir darbui, ir sportui, ir kūrybai bei meilei. Jūsų romantines arba su gerove susijusias viltis sustiprins patinkančio asmens parodytas dėmesys. Nusimato aistringas pasimatymas.

Gali pasitaikyti puiki proga sutvirtinti materialines ar verslo pozicijas, tačiau reikės pasinaudoti slaptais resursais bei gudriai ir ryžtingai veikti. Galite sudaryti komercinį ar nuomos sandorį, įsigyti ilgalaikio vartojimo prekę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą