2011 Kovo 17 horoskopas

2011 Kovo 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Galite tikėtis intriguojamų naujienų, žinių, svečių arba pakvietimo į svečius. Jūsų pagalbos ar patarimo gali prireikti giminaičiui. Pasistenkite objektyviai įvertinti situaciją, nestatykite nesupratimo ir abejingumo sienos tarp savęs ir artimųjų.

Tikriausiai gausite viliojamų pasiūlymų dėl laisvalaikio praleidimo. Bet gali būti, kad jums trūks geros savijautos, energijos. Arba atsiras ūkinių bei kitokių rūpesčių, kurie neduos ramybės. Vis dėlto vakaras bus šaunus, įkvepiantis.

Nuo to, kaip išspręsite būtinus praktinius klausimus, labai priklausys jūsų santykiai su aplinkiniais ir laisvalaikio kokybė. Žinoma, svarbus ir piniginės turinys. Nusimato šeimyninė pramoga, bet dėl jos gero lygio jums teks pasistengti.

Pajusite, kad jūsų gyvenime trūksta tvarkos ir sistemos. Kils minčių, jog privalote kažkaip kitaip planuoti darbo ir poilsio režimą, keisti mitybos įpročius, savo stilių, pradėti rimčiau sportuoti. Tokį pasiryžimą skatins ir partnerio paskatinimas.

Panašu, kad stokosite dvasinės pusiausvyros, elgsitės neįprastai. Jūsų arba artimo žmogaus neatsparumas pagundoms bei nesusipratimai šeimoje gali sukelti piniginių problemų. Priešingos lyties atstovas atvirai sieks fizinio artumo.

Galimi konfliktai dėl bendrų pinigų, taip pat dėl meilės ir seksualinių nesusipratimų. Vaikų norų tenkinimas gali visiškai ištuštinti jūsų piniginę. Tikėtini skausmingi išgyventos meilės prisiminimai.

Šiandien galite pasireikšti pokalbiuose apie politinius, ideologinius dalykus. Palanku laikyti egzaminą, reikštis konferencijoje. Tik nederėtų numoti ranka į keistus organizmo negalavimus. Galimas apsinuodijimas, alerginė reakcija.

Jei jūsų laukia neatidedami darbai, tai tinkamai susiplanuokite laiką. Svarbu nebūti užsispyrusiam, sugebėti išgirsti ir toleruoti kitokią nuomonę. Vakare galite sulaukti nemažai dėmesio iš pažįstamų ir gerbėjų.

Seksis ruošti publikacijas, užmegzti kultūrinius ryšius su žmonėmis, atvykusiais iš toli. Galite tikėtis pikantiškų potyrių, bet tuo pačiu ir nemažų išlaidų. Vakare galbūt bendrausite su menininkais, ezoterikais. Megsis slaptas meilės romanas.

Keistoka ir gana tingi diena. Gali būti suabejota jūsų sumanymų realumu, tikslingumu. Arba jūs pats savimi nepasitikėsite, būsite neryžtingas, skęsite dvejonėse ir abejonėse. Nedžiugins savijauta arba aplinka, kurioje šiandien teks leisti laisvalaikį.

Kils noras demonstruoti savo žavesį, išprusimą, būti dėmesio centre.Vieni jumis žavėsis, kitiems pasirodysite nesubtilus, pagyrūnas ir tuščiagarbis. Jauskite situaciją, neperlenkite lazdos. Augs aistringi troškimai ir galimybė juos realizuoti.

Gana prieštaringa diena. Kiti jūsų atžvilgiu turės ne itin realių lūkesčių arba jūs pats. Su aplinkiniais stenkitės elgtis geranoriškai, bet pasistenkite, kad jie nepiktnaudžiautų jūsų pasitikėjimu ir dosnumu. Vakaras žada šaunias pažintis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą