2011 Kovo 19 horoskopas

2011 Kovo 19 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien palanku apgalvoti aktualius reikalus, planuoti, bet nuo konkrečių veiksmų geriau susilaikyti. Vakaras bus aktyvus. Iš mylimo žmogaus (arba apie jį) galite išgirsti sukrečiančių dalykų. Vietoj meilės gali būti pasiūlyta draugystė.

Tiktų tvarkyti reklamos reikalus, vykdyti kūrybinę veiklą. Galbūt būsite pakviestas į kelionę, renginį. Būkite atsargus su nepažįstamais žmonėmis bei su reiškiniais, kurių negalite valdyti. Vėlyvo vakaro avantiūra gali baigtis nekaip.

Sėkmę pasiekti jums gali padėti geri sąjungininkai, talentas, humoras, patrauklumas. Galite sulaukti ypatingo dėmesio iš priešingos lyties asmens. Vis dėlto šiandien nesiaiškinkite meilės santykių, jei nenorite jų galutinai užbaigti.

Būsite veiklus, dalykiškas, tačiau ne visi darbai duos norimus rezultatus. Ko gero, daugiau pasiektumėte, jei plačiau atvertumėte piniginę. Gali persekioti savanaudiškų tikslų turintys asmenys arba kreditoriai.

Turbūt daugės priežasčių susirūpinti profesine kompetencija, uždarbiu, sveikata, tačiau kažin ar norėsite tai pripažinti. Pasistenkite į situaciją pažvelgti iš perspektyvos ir paieškoti teisingų atsakymų. Nusimato aistringas vakaras.

Diena bus kupina įspūdžių ir reikalų. Galbūt vienu metu darysite daug darbų. Kažkur laimėsite, kažkur pralaimėsite. Svarbu teisingai įvertinti savo perspektyvas. Turėkite omenyje, kad teks atsakyti už tai, ką kalbate ir darote.

Užsibrėžti darbai eisis sklandžiai, jei laikysitės profesinės etikos. Padedant įtakingiems draugams kažkokia jūsų svajonė gali tapti realybe. Pasistenkite, kad širdyje nestigtų romantikos ar tiesiog žmogiškos meilės ir šilumos.

Besiklostanti situacija iš jūsų reikalaus racionalumo, sąžiningumo, ypač keičiant veiklos pobūdį, investuojant. Būkite santūresnis reikšdamas savo mintis, kritikuodamas kitus, nes tai, ką pasakysite, bus išpučiama, iškraipoma.

Palanku tvarkyti konfidencialius reikalus, paskirti slaptą meilės pasimatymą. Vis dėlto galite ne visiškai adekvačiai įvertinti jums rodomą dėmesį, pateikiamą informaciją. Kažkas gali pasiūlyti viliojamą avantiūrą. Neskubėkite sutikti.

Panašu, kad jums netrūks aplinkinių dėmesio, tik galbūt jo ne itin trokšite. Nors kils daug abejonių, prieštaringų nuotaikų, tačiau į daugelį problemų sugebėsite pažvelgti su ypatinga įžvalga. Svarbu, kad elgtumėtės garbingai.

Tikėtina, kad šiandien kažkuo pasižymėsite. Tai gali pridėti jums pinigų, garbės arba tiesiog pasitikėjimo savimi. Tikriausiai gausite ar teiksite intriguojamą pasiūlymą, skirsite pasimatymą. Gali paaiškėti, kad sena meilė išties nerūdija.

Gali būti, kad jums pavyks išsiaiškinti svarbų nesusipratimą, rasti pasiteisinimą, laimėti derybas arba apginti artimą žmogų, kolegą ar pan. Tik vakare neprovokuokite šeimyninių konfliktų, jie gali atnešti ilgalaikių pasekmių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą