2011 Kovo 20 horoskopas

2011 Kovo 20 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Panašu, kad jums netrūks aplinkinių dėmesio, populiarumo. Didelę vertę turės kūrybingumas, meninis įkvėpimas. Jei jums pavyks sublizgėti talentu ar priartėti prie susižavėjimo objekto, gyvenimas nušvis naujomis spalvomis.

Knietės klausytis svetimų pokalbių bei į juos kištis. Kai kurie jūsų pasisakymai gali jums pakenkti. Arba būsite linkęs slapukauti, veltis į pavojingas avantiūras ir traukti į jas kitus. Vakare galite sulaukti energingo svečio.

Iš pat ryto kils aibė vidinių problemų, įtampos. Turbūt pasigesite stabilumo savo aplinkoje, santykiuose. Svajosite apie laimingą meilę, aistrą. Viskam savas laikas. Kol kas stenkitės neaštrinti menkų konfliktų. Vakaras žada įspūdžių.

Jums rūpės įvairūs pirkiniai, buitinės paslaugos, nekilnojamojo turto reikalai. Naujai kilusių pagundų neskubėkite realizuoti. Tai reikia subrandinti, išsiaiškinti kitus variantus, palyginti kainas ir vertes.

Būsite emocionalus ir kandus. Nuo jūsų aštraus liežuvio ne vienas gali nukentėti. Verčiau nelįskite į svetimus reikalus, o užsiimkite sava buitimi, lopykite asmeninius trūkumus. Vakare nusimato šauni pramoga, įdomus įvykis.

Bus ir šilto, ir šalto. Ambicingus planus iš dalies įgyvendinsite. Tačiau jus visur lydės didelė emocinė įtampa. Sunku bus susikalbėti su žmonėmis, kurie jums skolingi pinigų, neįvykdę pažadų arba nori kažką iš jūsų gauti.

Atsakingai ir garbingai elkitės su kitais žmonėmis, o ypač su augančia karta bei su jus pamilusiu asmeniu. Tikėtini rūpesčiai, susiję su šventinio renginio organizavimu. Nepamirškite pasirūpinti ir asmeniniu įvaizdžiu bei sveikata.

Nusimato dalykinė problema. Būsite linkęs atmesti kitų pasiūlymus, išsisukinėti, tačiau tą patį galite patirti ir jūs, jei mėginsite paskirti pasimatymą, įsiprašyti į svečius. Popiet palanku tvarkyti konfidencialius reikalus.

Nusimato įdomus išbandymas arba svarbus pranešimas. Tačiau ryte nuotaiką gali sugadinti priešiškai nusiteikęs asmuo, buitinė problema. Vakare galima tikėtis nuotykio, kuris žada jausmingą romaną arba naują draugystės ryšį.

Pasireikš seksualinis pavydas, psichologinė įtampa, savotiški polinkiai. Dėl neapgalvoto poelgio vėliau galite ilgai graužtis. Nepatartina skolinti, skolintis ir išlaidauti.

Naujienos iš toli gali jus trikdyti, ypač jei ketinate leistis į kelionę. Kita vertus, jausite azartą, troškimą praplėsti akiratį, pamatyti bei patirti, ko nematęs. Pravartu rimčiau pasėdėti prie knygų, jei ruošiatės egzaminui, konkursui.

Stengsitės ekonomiškai elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis, tik vargu ar nuo to gerės nuotaika. Artimieji gali jums priminti šeimynines pareigas. Akis badys įsisenėjusios buitinės problemos. Gali pavykti šį tą neatidėliojant išspręsti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą