2011 Kovo 21 horoskopas

2011 Kovo 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Net jei nieko nenorėsite girdėti apie savo trūkumus, šiandien būtinai sužinosite. Nenustebkite, jei jums priekaištaus artimieji ar kolegos, ges automobilis ar darbo technika, kils nesusipratimų bendraujant su žmonėmis.

Nelengva diena. Galimos tiek savų: sutuoktinio, veiklos partnerių, tiek konkurentų, priešų provokacijos. Tikėtini nemalonumai per sutuoktinį, su kuriuo esate išsiskyrę. Beje, jei labai pyksite ant kitų, tai reikš jūsų pretenzijas sau.

Bus lengva prarasti savitvardą, bet sukrėtimai padės atverti akis, suvokti, ko jums nereikia. Taupykite jėgas, saugokite savo ramybę, gerą nuotaiką.

Būsite linkę pervertinti savo galimybes, ypač bendraudami su vadovybe ar žmogumi, kuriam norite padaryti įspūdį. Nepasikliaukite įtakingais asmenimis, užsieniečiais – jie gali įklampinti į nemenkus rūpesčius.

Nemalonus laikas, kai siekiama įpiršti savo nuomonę, interesus, valią kitiems. Galimi rimti nesusipratimai su tėvais, vadovu, jei minėtoms savybėms pasiduosite.

Niekur nerizikuokite, pasisaugokite piktų, kerštingų asmenų. Neerzinkite vadovo savo naujais pasiūlymais. Nieko nauja nepradėkite. Sumanymus kaupkite ir neskubėkite jų įgyvendinti.

Įsiklausykite į savo vidaus balsą ir mažiau paisykite jumis abejojančių asmenų nuomonės. Ši diena jums bus palanki labiau antroje dienos pusėje. Moterims įmanomas malonus meilės išgyvenimas.

Būsite linkę į viską per karštai reaguoti, tačiau taip tik pabloginsite situaciją. Nebūkite kategoriški. Kad ir kas atsitiktų, pasistenkite šypsotis – tai padės nereaguoti į provokacijas.

Nesivelkite į ginčus su sutuoktiniu, nesiaiškinkite šeimos išlaidų, neplanuokite jų, netinkamas laikas ir vertingam pirkiniui. Bloga diena sandoriams tvirtinti. Netinkamas laikas teikti kam nors dovaną ar ją priimti.

Greitai nereiškia gerai. Jokių skubotų sprendimų, ypač rytą. Nesikarščiuokite dirbdami kompiuteriu, sudėtinga darbo technika, būkite apdairūs pasiekiančiai informacijai, nes galite suklysti ir patirti nuostolių.

Gilinkitės į savo praeitį ir santykius šeimoje: tik taip suvoksite dabartinių nesėkmių priežastis. Verta atlikti pamirštus ar užleistus darbus. Jei ieškosite lengvų kelių, mėginsite gudrauti, papulsite į dar keblesnę padėtį.

Stigs objektyvumo, kantrybės, kaip ir galimybių veikti ar laisvų pinigų. Nesivelkite į avantiūrą norėdami pataisyti padėtį. Nebūkite labai griežti savo vaikams, taip pat tėvams; venkite ginčų, nes galite sugadinti santykius su jais dėl tuščių principų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą