2011 Kovo 26 horoskopas

2011 Kovo 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Verta susitaikyti su galimais praradimais, nuostoliais. Darbe (jei jums šiandien tenka dirbti) aiškinkitės savo trūkumus, analizuokite, kas trukdo gauti pelno, o namie pasistenkite būti viskuo patenkinti.

Nebūkite nei šykštūs, nei labai dosnūs: tai bus vienodai lengvabūdiška ir neišvengiamai žalinga. Būdami geri savo draugams galite būti nepakantūs artimiesiems, neteisingi mylimo žmogaus atžvilgiu. Neleiskite, kad jus iš vėžių išmuštų kieno nors pikta replika ar nugirstos paskalos.

Neskubėkite ir nepykite, nors darbų grafikai spaus, o vadovas bus griežtas (jei jums šiandien reikia dirbti). Bus itin svarbu labiau susirūpinti reikalo kokybe ir sveikata.

Puiki diena improvizuoti, nieko neplanuokite, darykite, kas tik šaus į galvą. Tiesa, tik tuomet, jei būsite geros nuotaikos, – piktumas šiandien itin žalingas. Niekam nepatikėkite savo pinigų ir finansinių reikalų. Svarbų reikalą atidėkite pirmadieniui.

Kad netrūktų jėgų, dažniau ilsėkitės ir raskite laiko pabendrauti su geru draugu. Būkite atidesni viešajame transporte ir viešosiose vietose – galite pamesti vertingą daiktą ar pinigus.

Kovokite už savo principus gudriai, neagresyviai – nuo to priklausys rezultatai. Šiandien galite įgyti ne tik naujų gerbėjų, draugų, bendraminčių, bet ir priešų, jei būsite pikti, kategoriški, neatidūs aplinkinių lūkesčiams.

Stiprinkite sveikatą, kaupkite jėgas. Tiesa, pinigų taupyti nederėtų – leiskite sau bent truputį paišlaidauti. Nepalanku kurti finansinius planus.

Susitikite su jums reikalingais žmonėmis, tvarkykite svarbius reikalus. Iš esmės jums viskas seksis, tik nepasiduokite azartui, ypač bendraudami su mylimu asmeniu.

Kiek prieštaringas laikas: galite susipykti su tais, kurie jus myli, savo šeima ir įgyti gana savanaudiškų draugų. Daugiau dėmesio skirkite poilsiui.

Sąlygiškai palankus metas: galima spėti užbėgti problemoms už akių. Būkite korektiškesni su mylimu žmogumi, kadangi jūsų kaltinimai ir pretenzijos perdėti.

Kai norai neatitinka galimybių, verta pakoreguoti dabartinius savo planus. Tikrai rasite gerą išeitį. Būkite pasiruošę įvairiems nesklandumams ir traumoms dirbant, važiuojant.

Šiandien gana žalinga dalykines problemas spręsti flirtuojant, koketuojant: galimas atvirkščias rezultatas, net jei ši priemonė anksčiau ir padėdavo. Jei siekiate savo vadovo, kolegų ar partnerių tolerancijos, geranoriškumo, verčiau demonstruokite savo draugiškus jausmus ir ryšius su įtakingais asmenimis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą