2011 Kovo 27 horoskopas

Kovo 27 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Galite patirti šiokių tokių nesėkmių, susijusių su transportu bei pervežimais. Verčiau neskubėkite skolinti, jei reikalas ne visiškai aiškus ir garantuotas.

Susitikimai su įtakingais žmonėmis gali labiau atverti jums akis, paskatinti iš esmės spręsti problemas. Tik nemanykite, kad esate nepakeičiamas ir galite elgtis kaip tinkamas. Kai kada savo teisybę verta pasilaikyti sau.

Tarnyboje (jei jums šiandien reikia dirbti) darbo turėsite tiek, kad dulkės rūks. Kažkodėl galite pasijusti nesuprastas ar blogai įvertintas. Tokia atmosfera skatins mintis apie rimtas permainas. Įvertinkite, ar jūsų reikalai išties nebepataisomi be ryžtingų naujovių.

Jausite poreikį bendrauti, judėti. Aktyviai tvarkysite oficialius reikalus, dokumentus. Tačiau iš kai kurių asmenų elgesio gali atrodyti, kad jūsų interesai ignoruojami. Mandagiai apie save priminkite, bet nekelkite ultimatyvių pretenzijų.

Normaliai dirbti gali trukdyti nuovargis, išsiblaškymas. Aplink nestigs įtampos, intrigų, klastos, nepasitikėjimo, kovos. Bus lengva susipykti su pavydžiais aplinkiniais, užsitraukti jų nemalonę.

Šiandien bus daug emocijų ir mažai blaivaus racionalumo. Nerimą kels sveikata, tyrimų rezultatai, slaptos nuodėmės, profesinė situacija ar pan. Būsite linkęs dramatizuoti, gal netgi be jokio pagrindo.

Tikėtinas gana keblus pokalbis apie pinigus, atlygį, prekes, materialinę atsakomybę, įvairius atsiskaitymus. Kažkuria prasme galite pasijusti neįvertintas pagal nuopelnus.

Sugebėsite sudaryti komunikabilaus, rūpestingo žmogaus įvaizdį, todėl trauksite žmones, trokštančius draugijos, dėmesio. Pasistenkite neišeikvoti visos energijos paviršutiniškiems pokalbiams, pasirūpinkite ir rimtesniais reikalais.

Šiandien nederėtų ko nors primygtinai reikalauti, o juo labiau kaltinti, teisti. Galbūt jums atrodo, kad kai kurie jūsų lūkesčiai apvilti. Tegul tai paskatina jus mąstyti apie ateitį, kurti naujus planus, siekti tobulėjimo.

Netinkama diena kritikuoti mylimą žmogų ar skelbti jam ultimatumus, rengti pavydo scenas, taip galima jį prarasti. Stenkitės pažaboti įtarumą. Verčiau užsiimkite kūryba, pasportuokite, labiau pasidomėkite savo vaikų interesais ir užsiėmimais.

Diena bus gana produktyvi konkrečios veiklos prasme. Vis dėlto šiokių tokių nemalonumų galite tikėtis. Nepervertinkite savo jėgų bei kompetencijos ir neužsikraukite didelių darbų. Patartinos profilaktinės sveikatos ir grožio procedūros.

Jums reikėtų išmokti derinti norus su galimybėmis. Problemų galima sulaukti iš konkurentų ar teisėtvarkos pareigūnų. Pasistenkite nerodyti negatyvių emocijų, jei jų kiltų, nes tai atitolins jus nuo žmonių, galinčių jums padėti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą