2011 Balandžio 02 horoskopas

2011 Balandžio 02 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būkite atsargūs, apdairūs. Stebėkite aplinkinius: galite sužinoti, kas jums kenkia, kas paviešina jūsų paslaptis, kas rezga prieš jus intrigas. Būkite apdairesni bendraudami su užsieniečiais. Galite patirti nemalonumų ir per teisėsaugos atstovus.

Tai, kas dabar pasirodys svarbu veikloje, vėliau nepasiteisins. Neskubėkite įsipareigoti tvarkydami dalykinius reikalus: ši našta jus gali sunkiai prislėgti. Gali tekti pakovoti už savo darbo vietą, aukštesnes pareigas, tik dėl to nesivelkite į intrigas kolektyve. Būkite atidesni savo tėvų sveikatai.

Ši diena gali parodyti, kas jus supranta ir pasiryžęs padėti. Mažiau planuokite, žadėkite, nesidalykite savais planais su atsitiktiniais žmonėmis. Venkite savo žodžiais, išvaizda ar elgesiu paskatinti aplinkinių pavydą.

Nesiimkite jokių reikalų tvarkymo, nesivelkite į intrigas. Neįsitempkite: atsisakykite visko, kas erzina ar gali sukelti nerimą.

Venkite prisiimti atsakomybę nepagalvoję. Beje, už neapgalvotą tarpininkavimą anksčiau šiandien gali tekti atsakyti. Mokėkite saugoti savo gerą vardą.

Pavojingas laikas: venkite konfliktų su kolegomis, mylimu žmogumi, vaikais. Ne laikas išgyventi, kad ko nors trūksta, kad ne viską turite. Galimos netikėtos išlaidos.

Nepraleiskite progos patylėti: viskas, ką pasakysite, gali būti panaudota prieš jus. Nesivelkite į ginčus, neaptarinėkite nei savų, nei svetimų reikalų. Didesnė apgaulių, vagysčių tikimybė.

Įtemptas, atsakingas laikas. Gresia vidinis konfliktas, kurį gali labiau paskatinti problemos namuose ir darbe. Dabar greičiau pavargsite, nuliūsite, tad pasistenkite atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo ir sunkių, nemalonių darbų.

Ko gero, ne tik gerais norais, bet ir gerais patarimais kelias į pragarą grįstas... Tad neskubėkite atskleisti savo nuomonės, prisiimti moralinės atsakomybės už kieno nors apsisprendimą. Būkite tolerantiškesni vaikams.

Aplinkybės gali tapti stipresnės už jus, dabar nereikia nei kovoti, nei pasiduoti. Skirkite įprastiems dalykams daugiau laiko: jūsų laukia netikėtumai, ne pačios maloniausios naujienos, gresia įvairios kliūtys. Darbe tikėtini nemalonumai dėl technikos gedimo, kolegų ar klientų nesąžiningumo.

Nepervertinkite savo galimybių, mokėkite girdėti partnerius, sutuoktinį ir prisipažinti, kur esate kalti. Nesmerkite kitų. Mąstykite, ką ir kaip reikėtų koreguoti. Vakaro nuotaikos gali įtemptos, todėl nesivelkite į ginčus su sutuoktiniu.

Nepanikuokite, kad ir ką sužinosite: galimas dalykas, kad apsirinkate, kad kas nors manipuliuoja jūsų nuomone. Būkite apdairūs, paklauskite savęs, ar jumis nesinaudojama kaip instrumentu saviems tikslams pasiekti. Antra dienos pusė daug palankesnė už pirmąją.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą