2011 Balandžio 03 horoskopas

2011 Balandžio 03 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Didesnį dėmesį šiandien skirkite juridinei reikalų pusei. Nerimausite, jei ruošiatės kelionei. Išties gali kilti nenumatytų rūpesčių. Trūks aiškumo ir meilės srityje. Galbūt teks susitaikyti su draugystės, o ne meilės pasiūlymu.

Jums derėtų prisitaikyti prie visiems keliamų reikalavimų. Įvairūs išsišokimai, klastos nepridės nei populiarumo, nei sėkmės. Nesistenkite pasiimti, gauti daugiau, nei esate nusipelnęs. Tai liečia ir materialinį, ir meilės klausimą.

Noriai imsitės visuomeninių pareigų, organizuosite, nevengsite atsakomybės ir pan. Tačiau jus turbūt nustebins kažkieno reakcija į jūsų pasiūlymus. Galimas asmeninių santykių aiškinimasis, kuris atskleis kažką nemalonaus.

Praktiniai dalykai šiandien jums bus gana svetimi arba tiesiog nelengvai spręsis. Venkite neapgalvotų įsipareigojimų, pažadų. Kokie bebūtų jūsų planai, jie gali stipriai keistis.

Jūsų nuotaikos kaitaliosis, todėl atrodysite nenuoseklus, nepatikimas. Gali būti, kad dėl tokio jūsų blaškymosi keisis su jumis susijusio asmens planai ir nesulauksite norimos jo reakcijos.

Siekite optimalios naudos ir neskubėkite sutikti su tuo, kas lengvai siūloma. Verta šiek tiek pasiderėti, pagudrauti.

Tikėtini smulkūs nesklandumai ryšių, komunikacijos, transportavimo srityse. Galbūt nerimo, emocijų sukels artimo žmogaus problemos arba išgirsta naujiena.

Aplinkiniai jums gali pasirodyti lipšnesni, malonesni nei paprastai. Galbūt kaip tik dėl to įtarsite klastą. Galite pakliūti į dviprasmišką situaciją, kai teks aiškintis, teisintis, ir vis tiek kažkas liks nepatenkintas.

Ši diena bus kupina noro pasilinksminti, patirti romantikos. Galbūt bus kažkaip įvertinti jūsų kūrybiniai sugebėjimai. Tikėtinas pasimatymas, dėl kurio gali susvyruoti susikurtas dominančio asmens paveikslas ar net įprastas gyvenimo būdas.

Gali būti, kad tikrinsitės sveikatą, koreguosite išvaizdą arba susirūpinsite tvarka darbe. Atrodys, kad kolegos draugiški, solidarūs, tačiau į jūsų nuomonę gali niekas nekreipti dėmesio tarsi ji būtų nesvarbi, o jūs ne itin vertas pagarbos.

Jūsų ir kitų žmonių interesai gerokai skirsis, todėl galimi nesusipratimai. Panašu kad jus užvaldys meilės pagundos. Atminkite, kad jūsų konkurentai nesnaudžia ir fiksuoja visas jūsų klaidas.

Turbūt suksite galvą, kaip naudingiau išleisti pinigus arba kaip jų kuo greičiau sutaupyti. Nerimą kels elgesys žmogaus, kuriam esate neabejingas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą