2011 Balandžio 15 horoskopas

2011 Balandžio 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nešvaistykite savo jėgų kalboms, įtikinėjimams – tuščiai laiką sugaišite: šiandien kiekvienas girdės tik save patį. Būkite atsargūs, kad netyčia neprasitartumėte apie savo paslaptį, meilės, verslo, finansinę.

Reikalai strigs vietoje. Nieko baisaus, jūs dar turėsite progų viską sutvarkyti taip, kaip jums reikia. Gresia nelabai malonūs pokalbiai su antrąja puse.

Vargu ar taps sėkmingi mėginimai paaiškinti savo norus, ketinimus, jausmus. Šiandien galite sulaukti netikėtos finansinės pagalbos, pinigų, kuriuos esate seniai užsidirbę.

Būsite gana svajingi, romantiški, tačiau aplinkybės reikalaus nusileisti ant žemės, priimti konkretų sprendimą. Jei jūsų darbas susijęs su dokumentais, pinigais ar informacija, būkite itin atidūs, galite nepastebėti padarę klaidą.

Būkite atidūs, nes galite susikompromituoti. Šiandien nepriimkite svarbių sprendimų, jums stigs informacijos. Beje, jeigu jūsų intuicija išplėtota, tuomet elkitės taip, kaip jaučiate.

Sudėtinga diena: iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau negu galite duoti arba suprasti. Tai neblogas laikas aiškintis paslaptis, tvarkyti konfidencialius reikalus.

Jūs esate įžvalgūs, apsukrūs, tačiau aplinkybės šiuo metu klostosi painiau, nei pasiruošę. Mokėkite nusileisti žmogui, kurį mylite, sutuoktiniui. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar vyksite į kelionę, būkite atsargesni.

Pasistenkite niekam neprimesti savo nuomonės. Netinkama diena oficialiai aptarinėti svarbių reikalų su vadovais. Tiesa, jei jums reikia pasišnekėti konfidencialiai su aukštu asmeniu, tuomet tai puikus laikas.

Būkite atidūs aplinkinių šnekoms: galite išgirsti, suprasti svarbią paslaptį. Patys, atvirkščiai, geriau patylėkite. Ir nieko iš kitų nereikalaukite: vargu ar ką pešite keldami skandalus, reikšdami ultimatumus.

Pasyvus metas, kada verta užsisklęsti savyje, atsisakyti neprivalomo bendravimo. Nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus ir pasistenkite nereaguoti į jokias provokacijas – prieš savo valią galite būti įtraukti į kompromituojamą reikalą.

Jūs puikiai žinosite, kam ir ką reikia pasakyti, kad pasiektumėte savo. Jūsų ausis gali pasiekti mylimo žmogaus paslaptys. Būkite atidesni vaikų kalboms: galite suvokti, ką jie nuo jūsų slepia.

Nesitikėkite iš ko nors sulaukti pagalbos – tik patys sau galėsite padėti. Beje, labai tikėtina, kad patiems teks kam nors pagelbėti, ir tai pasistenkite padaryti su malonumu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą