2011 Balandžio 17 horoskopas

2011 Balandžio 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Rūpesčių sukels netikėta techninė, buities problema arba šeimos nario elgesys. Mintys nuolat suksis apie tai, kaip pagerinti materialinę savo gyvenimo kokybę, išspręsti šeimines problemas. Tai kels emocinę įtampą ir skatins barnius.

Ši diena žada kūrybinį, sportinį arba romantišką polėkį. Puikiai seksis reikalai, susiję su pramogų verslu, sportu, choreografija, menu, vaikų lavinimu. Gali nudžiuginti romantiškas nutikimas, viliojantis pasiūlymas arba vaikų laimėjimai.

Ryžtingai imsitės ūkinių ar remonto darbų. Viskas seksis gerai, jei nepasitaikys netikėtų trikdžių. Lengvai galima susižeisti arba sugadinti techniką. Jei pirksite techninę prekę, pasirūpinkite, kad tinkamai būtų suteikta garantija.

Padaugės emocijų, susijusių su meile, partneryste. Jūsų iniciatyvą ir veiklumą stimuliuos konkurencija. Panašu, kad į dominantį asmenį pretenduos dar kažkas. Turbūt ieškosite galimybių padaryti didesnį įspūdį, nurungti varžovus.

Panašu, kad teks iš pagrindų kuoptis namuose, plušėti žemės ūkyje arba užsiimti finansiniais reikalais, mokesčiais, tvarkyti ar peržiūrėti dokumentus. Pirmiausia užbaikite tai, ką seniau pradėjote ir ką būtina suspėti atlikti laiku.

Aplinkinius stebinsite savo erudicija, plačiu akiračiu, moraliniais principais. Labai trauks nuotykiai, platesni horizontai, ekskursijos, kelionės, naujos pažintys. Tik nepraraskite budrumo kelyje, nes galimos avarijos.

Šiandien ypatingo jūsų dėmesio, pagarbos gali nusipelnyti protingi ir talentingi žmonės. Gali užsimegzti įdomūs arba naudingi kontaktai. Kita vertus, lengvai įsiplieks aršus ginčas. Atsargiai elkitės su technika, ugnimi ir kelyje.

Turbūt jausitės apsuptas neabejingai nusiteikusių žmonių, galbūt gausite pajamų iš neplanuoto darbelio ar suteiktos paslaugos. Tikėtina šauni kompanija, įdomi naujiena. Venkite lengvabūdiškų nuotykių ir tuščių ginčų, barnių.

Nepatartina daug bendrauti, imtis svarbių reikalų (jei jie nesusiję su medicina, menu), nes aplinkybės trikdys jūsų planus. Tačiau gali būti, kad jums suteikta konfidenciali informacija ir gera intuicija padiktuos teisingą sprendimą.

Šiandieną puikiai jausitės, jei galėsite ramiai rūpintis šeima, namais, technika bei pasportuoti, pajudėti fiziškai. Galite susitikti su svarbiu asmeniu. Neatidėliokite temų, kurias seniai reikėjo aptarti. Pasitikėkite savo jėgomis ir protu.

Teks tvarkyti su nuoma, remontu, buhalterija, komercija susijusius reikalus. Galbūt pavyks įgyvendinti pelningą sumanymą, bet tikėtinos ir nemažos išlaidos. Kai ką sėkmingai pakeisite savo garderobe ar aplinkoje, automobilyje.

Šauni diena. Palanku tvarkyti neatidėliotinus reikalus, atsakyti į laiškus. Noriai bendrausite, svečiuositės, pagerės santykiai su giminaičiais, kaimynais. Kai kurias problemas išspręsti jums padės būtent jie. Galite įsigyti techninę prekę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą