2011 Balandžio 24 horoskopas

2011 Balandžio 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nerimas beveik dėl nieko. Pasistenkite neskubėti, gerai viską apgalvoti ir metodiškai parengti. Saugokite sveikatą ir nepykite dėl patarimų ir pastabų – jie bus naudingi. Gali pasireikšti slaptos ligos.

Pasistenkite įvertinti, ką gera daro jūsų kolegos: taip ne tik pasimokysite reikalingų dalykų, bet ir įgysite neblogų sąjungininkų. Vakaras tinkamas svarbiam pokalbiui su vaikais arba asmeniu, kurį esate įsimylėję.

Nemalonus metas, bet jums pasiseks paskutinę minutę. Rytdiena bus daug kuo palanki, tad verta atsakingus reikalus atidėti.

Šaunus metas – būsite priversti atsisakyti to, kas nereikalinga jūsų gyvenime ir veikloje. Rasite išmintingą išeitį iš sunkios situacijos. Vakare galite sulaukti naudingo bendradarbiavimo pasiūlymo.

Svarbu nesugadinti pasiektų laimėjimų. Imkitės to, kas anksčiau nepasisekė, susitikite su žmogumi, kuris kažkada atstūmė. Dabar ateis pergalė.

Pajusite permainas, kurios ir džiugins, ir gąsdins. Siekite aiškumo, venkite dviprasmybių. Galimas susitikimas su seniai matytu draugu, netikėta pagalba ar dovana iš toli.

Nieko rimta nesiimkite. Daugiau ilsėkitės ir nepervertinkite savo jėgų bei finansinių galimybių. Svarbius reikalus atidėkite rytdienai.

Viskas bus gerai, kol nemanysite, kad esate padėties šeimininkas. Nerizikuokite, nieko jėga nesiekite ir mokėkite patys išsisukti iš prievartos. Vakare susitikite su bičiuliais – kils šaunių sumanymų, sulauksite paramos, pagalbos.

Šiandien neverta rizikuoti pinigais ir nekilnojamuoju turtu: impulsyvus sprendimas tikrai nebus geras. Nepriekaištaukite savo antrajai pusei.

Ne viskas vyks taip greitai, kaip norėsis. Nėra prasmės skubinti įvykių, nors vakaras svarbus: galimas netikėtas įvykis ar susitikimas, kuris kai ką pakeis į gera, paskubins svarbius reikalus.

Stabtelėkite ir pasigilinkite į savo mintis bei elgesį, taip pat bendravimą. Pajusite, ką reikia keisti iš esmės, kas jums žalinga, o kas teikia atsparą. Būkite atidesni artimųjų poreikiams, daugiau laiko praleiskite su šeima.

Jums smagu, jūs matote šviesų horizontą. Tai palanki diena, nors kol kas nesiimkite radikalių permainų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą