Balandžio 23 horoskopas

Balandžio 23 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Turbūt nekaip jausitės, sunku bus planingai dirbti ir išlaikyti gerus santykius su kolegomis. Neskubėkite su naujais projektais, darbais, pasitikrinkite ir įsitikinkite, ar bus padedančių, ar viską turite, ko reikia sėkmingai pradžiai.

Panašu, kad dėl kitų žmonių poreikių ignoravimo sulauksite priekaištų, nemalonių replikų. Trauks konfliktuoti, bartis. Venkite aštrinti įtampą, jei nenorite įsigyti ilgalaikių priešų. Nesivaldymas, ekscentriškumas gali pridaryti bėdos.

Šiandien būsite lengvai išvedamas iš pusiausvyros, viskuo abejosite, nerimausite. Susilaikykite nuo rizikingų investicijų, nereikalingų išlaidų bei sprendimų, susijusių su santykiais. Atsargiai elkitės su ugnimi ir prie vandens.

Gali būti, kad jums teks įrodinėti savo planų svarbumą, savo tiesas ir vertinimo kriterijus. Jei jūsų veiksmai kertasi su įstatymu, atsakomybės išvengti nepavyks.

Ši diena nežada ramybės ir stabilumo. Jus gali sunervinti darbdavio ar klientų pretenzijos, spaudimas. Neskubėkite imtis naujos atsakomybės, nes situacija gali komplikuotis.

Prieštaringa diena. Viena vertus, daugės noro bendrauti, imtis lyderio vaidmens, kita vertus, nusimato nelengvas draugystės arba meilės išbandymas. Galbūt ne į gerą pusę keisis jūsų vaidmuo kolektyve arba kitų požiūris į jus. Venkite konfliktų.

Panašu, kad aplinkybės arba nekokia savijauta vers keisti planus, norus. Būtų geriau, jei šiandien niekur toli nevyktumėte ir nieko sunkaus nedirbtumėte. Į sveikatos sutrikimo signalus reaguokite rimtai, nenumokite ranka.

Turbūt nesiskųsite dėmesio ir darbo stoka, bet įtampą kels patiriama kritika, kontrolė. Laimingas jausitės, jei jūsų reikės tiems, kuriems jūs reikalingas. Deja, interesas gali būti vienpusis. Nekokia diena bylinėtis, demonstruoti pyktį, ambicijas.

Piniginių reikalų, jei esate už juos atsakingas asmenine ar bendra atsakomybe, nepatikėkite kam nors kitam, nes jūsų neatidumas ar patiklumas gali nemažai kainuoti. Netingėkite pasiskaičiuoti, kas jums naudinga ir kas ne.

Jausitės žavus, iškalbus, nesvarbu, kad daug kas jūsų nesupras ar nenorės girdėti. Santūriau kalbėkite su kolegomis, kaimynais, giminėmis, kad neišsprūstų frazės, dėl kurių jums nebus atleista. Pavojai gresia kelyje, kelionėje, tad nežiopsokite.

Šeimoje pasigesite darnos, ramybės. Iš kantrybės ves šeimos nario elgesys, žodžiai. Jausitės pažeidžiamas ir nepakankamai vertinamas. Tai, ką planavote, gali nepavykti arba tiesiog prarasite norą stengtis bei investuoti jėgas, laiką, pinigus.

Aktuali bus kūryba, meilė, atostogų malonumai. Galite pasijusti pervertas meilės strėle, arba širdį žeis erzinantis partnerio elgesys. Jei turite vaikų, tikėtini su jais susiję rimti rūpesčiai. Būkite kantrus ir dėmesingas savo atžaloms.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą