Balandžio 30 horoskopas

Balandžio 30 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nors jus lydės sėkmė, pasistenkite nešvaistyti jėgų ginčams, konfliktams, taip pat nevažinėkite rizikingai. Vakarop bus palankus metas kelionėms, viešnagėms, tiks tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais.

Nemažai lems geri draugai ir partneriai. Spręskite su jais esamas problemas, jei reikia, ieškokite naujų pagalbininkų, sąjungininkų.

Pats laikas paieškoti rėmėjų. Palanku skolintis. Šios dienos pastangos nebus tuščios – galimi geri pasikeitimai tvarkant reikalus.

Itin palankus metas iki pietų: elkitės ryžtingai: būsite išklausyti, įvertinti ir paremti. Tai gerųjų permainų laikas, kai verta rizikuoti, kad išplėstumėte veiklos galimybes. Vėliau nesivelkite į konfliktus, stenkitės viską spręsti gražiuoju.

Pirmą dienos pusę nesiimkite nieko nauja, venkite agresyvių asmenų, nesivelkite į konfliktus. Vėliau atgausite jėgas. Jei atkakliau sieksite savo tikslo, pakovosite už save, tikrai pasiseks.

Daug negalvokite: kliūtis įveiksite vienu mostu. Tiesa, pirmą dienos pusę būsite aktyvesni, tad skubius reikalus geriau tvarkyti ikipiet. Gauti pasiūlymai bus naudingi. Antrą dienos pusę gali pavykti rasti neblogų galimybių užsidirbti.

Galite sulaukti netikėtos pagalbos, paramos. Nesiimkite nuo ryto tvarkyti skubių reikalų – tam tinkamas laikas bus po pietų. Vakaras neblogas pasikalbėti su bičiuliu dėl susikaupusių problemų.

Sėkmingas laikas iki maždaug pietų tvarkykite skubius, neatidėliotinus reikalus. Tai puiki proga pasakyti savo nuomonę aplinkiniams ir pareikalauti, kad jūsų nuostatų būtų paisoma.

Iki pietų pasyvus laikas. Nereikėtų skubėti, juolab nervintis, kad kiti vėluoja. Vėliau išvysite, kaip lengvai ir paprastai išsisprendžia tai, kas anksčiau buvo problema. Jūsų nuotaika, savijauta ima gerėti, o reikalai pajudės reikiama kryptimi.

Šiandien seksis per ginčus, tik mokėkite pripažinti savas klaidas. Puiki diena vizitui susitikti su valdininkais, draugais ir giminaičiais. Tik atsakingiau patarinėkite, žadėkite, labiau vertinkite savo žodžius.

Įveikite nuoskaudas atleisdami ar net ištiesdami pagalbos ranką tiems, kurie jums yra pakenkę. Tai padės juos pamilti ir į susidariusią situaciją pažvelgti objektyviai.

Puikus metas saviems ir svetimiems įrodyti, kad esate teisūs. Antra dienos pusė palanki ieškoti dingusių daiktų ar dokumentų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą