2011 Gegužės 07 horoskopas

2011 Gegužės 07 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Visuomeniška diena, tad geriau jausitės, jei būsite tarp žmonių, jausite kažkieno petį, palaikymą, dalyvausite renginiuose. Jus prisimins seni draugai arba pats apie save priminsite, galite užmegzti įdomias naujas pažintis.

Diena nebus komplikuota, bet galite pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

Šiandien būsite dalykiškai nusiteikęs, slėpsite savo emocijas ir nerimą. Jūsų praktiškumas leis sklandžiai sutvarkyti aktualius reikalus. Aiškinkitės juridinius klausimus, ruoškitės kelionei ar naujam startui darbe, moksle.

Galite įsigyti norimą daiktą arba kils naujų idėjų, susijusių su atostogomis arba nuosavu verslu, jo modernizavimu. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jei ruošiate jam staigmeną, dovaną ar pan.

Šiandien galima įdomi kelionė, komerciniai ryšiai, naudingi kontaktai, sutartys. Turėtumėte neblogai susitvarkyti su visomis užduotimis. Galite sulaukti svečio arba greit apsispręsti verčiančio pasiūlymo iš oficialaus asmens.

Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, naujų įspūdžių. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklauso aplinkinių gera nuotaika ir bendravimo kokybė. Elkitės subtiliau, įsiklausykite į intuicijos balsą.

Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Tikriausiai susitiksite su romantiškai nusiteikusiu ar kūrybiškai turtingu žmogumi. Galimas aistringas flirtas. Seksis bendrauti su augančia karta ir daryti pozityvią įtaką.

Stenkitės būti objektyvus kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą, pradėti laikytis dietos, pakeisti plaukų spalvą ir kirpimą. Galite gauti darbo ar verslo pasiūlymą.

Jausitės gana nesaugiai dėl asmeninių arba profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis neprognozuojamai ir bus sudėtinga apibrėžti, įvertinti jūsų santykius bei tolesnę perspektyvą. Tačiau verta stengtis - parašykite laišką ar paskambinkite.

Šiandien išgirsta naujiena gali paskatinti priimti skubų sprendimą, turbūt finansinį ar verslo. Galite pasiduoti pagundai kažką brangaus pirkti, rizikuoti savomis bei svetimomis santaupomis. Įmanoma ir seksualinė avantiūra.

Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus, keliones. Būtų gerai, kad žvelgdamas toli į priekį nepamirštumėte pasižiūrėti, kas vyksta šalia jūsų. Galite gauti svarbių žinių iš aukštesnės institucijos arba per internetą.

Aktyvi, dalykiška diena. Jeigu atostogaujate, atostogavimas šiandien nedžiugins - nemokėsite numalšinti nerimo. Lengvai galite kitus įžeisti, supykdyti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą