2011 Gegužės 14 horoskopas

2011 Gegužės 14 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Laikykitės tik savo nuostatų: aplinkiniai gali išmušti iš vėžių. Ypač dėl finansinių reikalų turėkite savo nuomonę ir venkite įsipareigojimų, pažadų.

Nepatartina daug kalbėti, aiškintis teisybės, su kuo nors dėl ko nors tartis. Stenkitės nesivelti į svetimus reikalus, nereikšti nuomonės, juolab nesmerkti. Šiandien ar artimiausiomis dienomis gali atsinaujinti senos problemos, susijusios su sutuoktiniu.

Negeras laikas. Geriau atsitraukti nuo intensyvių darbų. Keblokas metas romantiškiems susitikimams: galimi nesusipratimai.

Gera diena: džiugios naujienos, optimistiški pokyčiai. Tačiau neturėtumėte daug vilčių dėti į šiandien gautus pasiūlymus ar užsimezgusias pažintis, tai gali būti spąstai.

Verta pasikliauti vien savo triūsu: neprašykite jums padėti, būkite savarankiški. Beje, jei kas mėgins užkrauti jums savo rūpesčius ir darbus, neapsiimkite – užsimegs žalingi santykiai.

Įsiklausykite į save, iki galo nepasikliaukite sąjungininkais. Galimi netikėtumai bendraujant. Neklausykite neigiamos nuomonės apie mylimą žmogų.

Susimąstymų diena. Darykite tik tai, kas jums malonu. Saugokite sveikatą ir gerą nuotaiką.

Šiandien daug nenorėkite, būkite kuklesni ir pasistenkite susimąstyti, ko reikia jūsų artimiesiems. Tai geras laikas užsiimti atidėtais, nebaigtais darbais.

Bus svarbu nepasiduoti spaudimui iš viršaus; kad ir ką manys jūsų vadovai, kad ir ko iš jūsų reikalaus, nieko nekeiskite, su niekuo nauju nesutikite.

Galite sulaukti įdomaus pasiūlymo, bet neskubėkite jo priimti – dabar svarbu surinkti daugiau informacijos ir ją patikrinti. Nekoks laikas susitarimams, pažadams.

Skirkite šią dieną apmąstymams vienatvėje. Nebūkite patiklūs tvarkydami piniginius ir turto reikalus, nes šiandien jus bus lengviau įtikinti neperspektyviais dalykais.

Reikia patylėti, išlaukti. Nepainiokite to su pasitikėjimo savimi stygiumi. Nebūkite patiklūs su aplinkiniais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą