2011 Gegužės 6 horoskopas

2011 Gegužės 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būsite itin sumanūs, išradingi, tad galite sugalvoti kai ką labai naudinga ir reikalinga dėl karjeros, pripažinimo visuomenėje. Gera proga kviesti draugus į talką. Būkite atsargesni su elektros prietaisais, kompiuteriais. Nepalanku jų įsigyti.

Būkite atidūs išgirtoms pastaboms, naujienoms ir neskubėkite imtis atsakomųjų veiksmų.

Reikšmingas metas, tačiau nepervertinkite savo galimybių – tai ne jūsų jėgos laikas, kai reikia vengti per daug užsigriebti. Prieš imdamiesi iniciatyvos, įsipareigodami, priimdami vertingą pasiūlymą pamąstykite, ar ta atsakomybė jums pakeliama.

Palanku tvarkyti piniginius ir turto reikalus, spręsti skolų klausimą. Šiandien galimi naudingi pokyčiai jūsų gyvenime.

Pasistenkite kuo daugiau spėti: šios dienos susitikimai, pokalbiai bus daug kuo naudingi. Palankus metas ir nedidelėms kelionėms, komandiruotėms.

Neverta užsiimti kuo nors svarbiu, pailsėkite. Svarbių reikalų tvarkymą atidėkite kitam pirmadieniui. Geras laikas pirkti vertingos technikos buičiai.

Tiek veiklai, tiek asmeninėms problemoms spręsti šaunus laikas. Padaugės ne tik aiškumo, bet ir idėjų. Jums nestigs praktiško įžvalgumo – rasite išeitį iš bet kokios situacijos. Gautus dalykinius pasiūlymus verta priimti.

Būsite energingi, gana greitai įsitrauksite į darbus, ir tai nebus tuščia, nes daug suspėsite. Puiki proga greitai sutvarkyti užvilkintą reikalą, išspręsti seną konfliktą darbe. Galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų.

Naudingas metas, net svetimos pastabos, kritika neleis atitrūkti nuo realybės. Įsiklausykite į viršininkų, sutuoktinio nuomonę. Tvirtinkite bendradarbiavimo ryšius. Geras laikas spręsti teisines problemas.

Nors iš esmės diena palanki ir naudinga, jausitės ne per geriausiai: būsite įsitempę, linkę įtarinėti, niršti. Neskubėkite reikšti savo nuomonės, apsispręsti, kol nenusiraminsite, antraip galite neteisingai įvertinti situaciją.

Toli matote, daug suprantate, gana aiškiai nutuokiate, kuria linkme judėti. Būkite atidesni užsieniečių, aukštų pareigūnų nuomonei, pasiūlymams. Gera diena vykti į tolimas komandiruotes.

Tinkamas laikas apsispręsti dėl karjeros. Verta tvarkyti atsakingus dalykinius, verslo reikalus. Beje, tai tinkama proga rasti bendrą kalbą su vadovu, taip pat ir su tėvais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą