20110524

Gegužės 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sudėtingiems darbams diena nepalanki, tačiau romantikai - kaip tik. Žavių vilčių gali sukelti romantiškas epizodas, netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Vakaras nepalankus sveikatai. Šeimyninė situacija gali tapti įtempta dėl netikėtos problemos.

Darbe suksitės kaip vijurkas ir atrodys, kad neblogai sekasi. Galite sudaryti komercinę ar tiekimo sutartį. Tačiau lengva suklysti ir nubaidyti sėkmę. Problemų gali atnešti lengvabūdiškas meilės nuotykis.

Turbūt teks aktyviau veikti profesijos srityje, versle, ryžtis reformoms. Saugokitės gamybinių traumų, avarijų. Gali būti, kad pasijusite atakuojamas neabejingai nusiteikusių priešingos lyties atstovų. Tikėtinas intriguojamas pasiūlymas.

Šiandien būsite nusiteikęs ieškoti pelningesnio užsiėmimo, investicijų galimybių. Turbūt pajusite, kad jus mėgina į savo gelmę įsukti aistrų sūkurys, meilės pagundos. Šeimoje bręsta konfliktas ar net rimta audra. Neprovokuokite agresijos.

Galite gauti žinią iš užsienio arba oficialaus asmens. Turbūt teks tvarkyti finansinius reikalus, dokumentus. Gali kilti nenumatytų keblumų. Siūlymus, susijusius su galimomis permainomis, rimtai apsvarstykite.

Jei atostogaujate, prasimanysite pikantiškų pramogų. Galite susižavėti veikliu asmeniu arba jo idėjomis, originalumu. Nesate apsaugotas nuo pavojų, ypač kelionėje. Neverta pasitikėti nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais.

Neblogai seksis numatyti darbai. Galite sulaukti reikalingos pagalbos, padrąsinimų, bet tik tuo atveju, jei tinkamai elgsitės. Verta pasidomėti sveika mityba, gerinti gyvenimo sąlygas. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių.

Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip planavote, ypač jei pernelyg rodysite iniciatyvą. Daugeliu atveju neskubėjimas, santūrumas, konfidencialumas bus ta taktika, kuri dabar labiausiai praverstų. Klausykitės vidinio balso.

Būsite jautrus, sentimentalus. Jei pasiseks, gali atsinaujinti pažintis su dominančiu asmeniu, kuris suteiks intriguojamų emocijų. Galimas kūrybinis įkvėpimas. Tačiau pavojai gresia kelyje. Laikykitės saugaus greičio, venkite svaigalų.

Šiandien galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje arba kurdamas asmeninį komfortą. Turbūt kils įdomių idėjų arba patarimų sulauksite iš giminaičio, kolegos. Nepatartini spontaniški sprendimai ir impulsyvūs poelgiai.

Apsukrumo ir bendravimo reikalaujančius reikalus tvarkykite iš ryto. Galima nauda iš komercijos, nuomos, reklamos, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių dalykų. Galbūt gausite mielą laišką, pasiūlymą. Vakaras bus gana buitiškas.

Iš ryto norėsis ramybės, tad pyksite, jei teks dirbti arba jei kiti žmonės lįs į akis, reikalaus dėmesio. Vakare neturėtumėte skųstis draugų bei gerbėjų dėmesio stoka. Kils ūpas pramogauti, vilioti priešingą lytį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą