Gegužės 08 horoskopas

Gegužės 08 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nors draugai patars, net padės, tik tuomet reikalai pasisuks į gera, kai patys būsite pasirengę įveikti situaciją. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad svarbių reikalų, sunkių darbų nereikėtų atidėti rytdienai.

Verta pailsėti, atidedant visus reikalus. Nepasiduokite netikusioms nuojautoms bei kitiems neleiskite jums gadinti nuotaikos.

Mokantiems neprarasti realybės jausmo ši diena bus naudinga. Tikrinkite bet kokią informaciją, nepasiduokite daugumos nuomonei.

Tikriausiai nenorite paprasčiau pažvelgti į vykstančias permainas: jas arba sureikšminate, arba nukainojate. Nepraraskite saiko vertindami ne tik savo perspektyvas, bet ir vaikų sugebėjimus.

Neblogas laikas kelionei ne tiek reikalams tvarkyti, kiek pailsėti nuo kasdien matomų veidų bei įgrisusių rūpesčių. Galite išgirsti vertingų patarimų.

Pamėginkite įsisąmoninti seną praradimų patirtį. Jei jums dar neteko nieko prarasti savo gyvenime, atidžiai pasiklausykite, ką apie tai galvoja jūsų tėvai.

Aiškiai suvoksite reikalo esmę ir jei pasistengsite, pavyks kai ką pakeisti savo naudai. Tik nebūkite lengvabūdiški su pinigais ir labai nepasikliaukite prašančių ir besiskundžiančių nuoširdumu, net jei tai būtų jūsų vaikai ar mylimas asmuo.

Palanku tvarkyti svarbius darbo reikalus. Gerai pradėti sveikatos stiprinimo, gydymosi kursą. Naudinga rinktis dietą.

Kantrybė šiuo metu pats reikalingiausias dalykas: mokėkite išklausyti, pagelbėti. Stiprinkite ryšius su partneriais. Beje, atėjo laikas pasimokyti iš svetimų klaidų.

Gal netikėtai paaiškės nusivylimo, praradimo nauda? Neblogas laikas deryboms, susitarimams.

Tinkamas laikas susitikimams su svarbiais, įtakingais asmenimis, viešnagei, kelionei. Palanku kreiptis pagalbos į tarpininkus. Toli nuo namų galima romantiška pažintis.

Aktyvių pastangų metas, kai pavyksta greitai sutvarkyti darbo reikalus, tiesa, jeigu neįsivelsite į ginčus. Jei reikalai strigs, dar kartą pamąstykite, ar jūsų elgesio motyvai pagrįsti, ar tai, ko siekiate, jums apskritai reikalinga?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą