Gegužės 1

Gegužės 1 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Dėl grožio, komforto būsite linkęs palengvinti piniginę. Galbūt kažkas kurstys slaptas aistras, skatins ambicijas. Gali būti, kad imsite rimtai galvoti apie asmeninio įvaizdžio bei gyvenimo būdo ar netgi partnerio keitimą.

Panašu, kad teks bendrauti su žmonėmis, atvykusiais iš toli, arba kitiems pasakoti savo kelionių įspūdžius, ateities planus, patarinėti, konsultuoti. Iš aukštesnės institucijos galite gauti svarbią žinią, kuri nebūtinai bus maloni.

Jeigu turite svarbių darbų, vizitų, verta paskubėti, nes atidėlioti nenaudinga. Derėtų daugiau nuoširdaus dėmesio parodyti kolegoms, gerbėjams. Rūpės tvarka, higiena arba aplinkybės, gauta pastaba privers labiau apsitvarkyti.

Ši diena bus nuotaikinga, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite įdomių pažinčių. Pabendravęs su aplinkiniais galite priartėti prie kai kurių savo problemų išsprendimo. Vis dėlto neauskite per didelių vilčių - gali nepasiteisinti.

Suintriguoti gali atsiskleidę slapti motyvai to žmogaus, kuris jus itin domina. Galbūt išryškės tai, kas ilgai nedavė ramybės. O gal tiesiog tyliai svajosite ir regsite gundymo planus. pareigas. Pasimatymui, pramogai išleisite daug pinigų.

Jūsų nuotaika turėtų būti pakili, stimuliuojanti nuotykiams, avantiūroms. Labai trauks išlaidauti, o mintys suksis apie pramogas. Jei kažkam norite padaryti įspūdį, jums pavyks. Tik nebūkite lengvabūdiškas, nenumokite ranka į darbą.

Šiandien ypač stenkitės išsaugoti savo finansinę pusiausvyrą, išlaikyti užsakovus, klientus, susitvarkyti nuosavybės dokumentus. Tai svarbu jūsų ateičiai. Partneryje vertinkite tai, kuo jis yra savitas ir nereikalaukite, kad pasikeistų.

Galbūt gausite svarbią žinią ar kvietimą. Gali pasirodyti, kad turite įtakingų užtarėjų, pagalbininkų. Bus galimybių susitarti dėl labai aktualių dalykų, tačiau tai jums kainuos.

Vargu ar ši diena bus tokia kasdieniška kaip tikėjotės. Jums rūpės šeima, namai, tačiau ne tiek, kad atsisakytumėte viliojamo pasiūlymo. Veršitės į avantiūrą ar slaptą pasimatymą. Tačiau dėl to gali kilti grėsmė reputacijai, užvirti intrigos.

Jus turėtų lydėti puiki nuotaika ir asmeninis žavesys. Tačiau labai lengvai pasiduosite kitų įtakai. Bet kokiu būdu sieksite būti mylimas, populiarus, tad galite pasiduoti abejotinai pagundai.

Šiandien itin parūps praktiniai dalykai arba gyvenimas vers jais domėtis. Vakaro pasimatymas gali kiek nuvilti.

Gali nustebinti išryškėję kitų žmonių slapti motyvai, tikslai. Tikriausiai susitiksite su jus seniai dominančiu asmeniu. Pasisaugokite aferistų, vagių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą