Gegužės 15 horoskopas

Gegužės 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Netikėtu būdu jums gali pasisekti - įmanomas protegavimas, socialinė parama. Turbūt išleisite pinigų, samdydamas talkininkus ar pirkdamas daiktus, kurie lengvina darbą. Artimas žmogus gali nepritarti jūsų užsidegimui, tad tikėtini barniai.

Jums rūpės susitvarkyti svarbiausius reikalus, pakalbinti įtakingus asmenis, pasirašyti planuotą sutartį, vykti į kelionę ar pan. Teisingi siekiai turėtų pasiteisinti, o slidus reikalas tikriausiai neišdegs arba atneš nuostolį.

Šiandien daug dėmesio skirsite šeiminiams, vaikų bei pramogų klausimams. Tai išeis į naudą ir malonumą. Tačiau darbo reikaluose gali susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių nuomonės bei interesai. Pasiteisintų taktiškos derybos.

Asmenines problemas išspręsti jums mėgins padėti artimieji, draugai. Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą, susijusį su kelione, verslu, šou projektu. Rizika turėtų pasiteisinti. Svajonės apie pramogas, meilę gali pildytis.

Šiandien vikriai suksitės įprastiniame reikalų bei kontaktų verpete, tačiau nerimą kels suvokimas, kad kažką turite koreguoti, keisti, o galimybių tam trūksta. Galbūt pasijusite labai priklausomas nuo išorinės įtakos ar svetimų pinigų.

Gali apvilti asmuo, su kuriuo dėl kažko svarbaus susitarėte. Būkite kantrus, taktiškas, ieškokite kitų variantų, jei nepasisekė. Vakaras gali būti romantiškas, žadantis naujas galimybes bei žavias viltis.

Galite būti raginamas imtis veiklos, kuriai reikia nemažų lėšų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, atnaujinti.

Tikėtina, jog gausite žinią, kuri privers nerimauti arba išlaidauti. Nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą keisti darbą ar kolektyvą, leistis į kelionę.

Gali kilti ūpas kažkur lėkti, bėgti, keisti darbą, aplinką ar kitus žmones. Trūks susivaldymo ir takto bendraujant, norėsis kritikuoti, priekaištauti. Naudingiausia būtų pradėti nuo savikritikos ir individualių pokyčių.

Šiandien jums itin rūpės draugų, mylimų žmonių ir vaikų poreikiai bei interesai arba jie tiesiog privers atkreipti į juos dėmesį tam tikrais poelgiais, planais. Turbūt bus gundymų investuoti, ryžtis rizikai versle. Viską rimtai apgalvokite.

Užsimiršti dėl nesėkmės meilėje arba versle galite mėginti svaigindamasis, išlaidaudamas malonumams. Jei negalite atgauti vidinės ramybės, labai padėtų filosofinis požiūris į gyvenimą ir save. Dar vienas geras dalykas - kūrybinė veikla.

Situacija gali būti įdomi, diena turininga, bet įtempta. Dėmesį gali parodyti žmogus, iš kurio jau nieko nesitikėjote. Tačiau jei nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės bei interesų, įsigysite naują priešą, o ne sąjungininką.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą