Gegužės 21 horoskopas

Gegužės 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, buitis, derėtų juos sutvarkyti. Pravartu padaryti "reviziją" spintose bei spintelėse. Ir venkite aštrinti tas temas, kurias derėtų palikti praeityje bei pamiršti.

Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas. Pasižymėsite išradingumu, seksualumu. Gali gimti naujos arba atgimti priblėsusios meilės viltys. Dėl apsisprendimo dilemos vakaras bus neramus ar net skausmingas.

Šiandien jus itin domins išvaizda, sveikata ir dalykinė situacija. Rūpės pabaigti nebaigtus darbus, o jeigu atostogaujate - kaip į juos vėl įsitraukti. Būtų šaunu, jei pagalvotumėte apie sveikesnę gyvenseną, teisingesnę mitybą.

Jei turite problemų, susijusių su partneryste, šiandien teks aiškintis. Gali atsitikti taip, kad lengvai nutrauksite kažkokius santykius arba atkursite ryšį, kurio ilgėjotės ir suvokėte, koks jis jums svarbus. Vakarą gali sudrumsti nelengvas pokalbis.

Šiandien nelaukite didelės naudos, džiaukitės mažomis pergalėmis. Taupykite pinigus, laiką. Tai bus sudėtinga, jei užsiimate remontu, taisote techniką. Vakare iškils šeimyninė problema. Neverta nei bėgti iš namų, nei kitų varyti lauk.

Tikėtina, kad gausite svarbią žinią arba reikšmingas patyrimas kelionėje jums pateiks atsakymus į esminius klausimus. Arba nebus jokio konkretumo, niekas praktiškai neišsispręs, tačiau jūsų viduje arba svarbiuose santykiuose kažkas pasikeis.

Neplanuotai gali įvykti pokalbis, kuris turės įtakos jūsų profesinei ar verslo ateičiai. Kita vertus, jums metas pačiam už save prisiimti atsakomybę, suprasti, kad esate savo gyvenimo šeimininkas ir pats darote didelę įtaką aplinkai.

Galite užmegzti pažintį, įsigyti naują gerbėją. Tikriausiai įsitrauksite į kokį nors visuomeninį judėjimą, į bendraminčių grupę, nueisite į klubą ir smagiai praleisite laisvalaikį. Vakare lengva susipykti su turinčiais kitokią nuomonę. Valdykitės.

Problemų šiandien gali kelti tik jūsų nerimas, vidinė įtampa, pasąmonės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o savo artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad jaučiatės silpnas, pažeidžiamas, turite rūpesčių. Kartu bus lengviau tai įveikti.

Nuoširdžiai pasidomėkite vaikų, namiškių reikalais bei problemomis - jūsų dėmesys gali būti lyg gydantis balzamas. Vakare nuotaiką sudrums žinia iš toli arba nenumatytas incidentas kelyje ar viešame renginyje.

Tikėtinas pokalbis apie galimybes finansinei, materialinei būklei pagerinti, pasiskolinti, įsigyti ar parduoti kažkokį objektą. Turėtumėte sulaukti reikalingos pagalbos, bet ne tiek, kiek įsivaizdavote esąs vertas. Daug kas liks tik pažadais.

Noriai bendrausite, svečiuositės. Turėtų pavykti išsiaiškinti santykius, jų perspektyvas. Galite romantiškai susižavėti žmogumi, kurį laikėte vos pažįstamu. Tik neskubėkite jo entuziastingai atakuoti jausmų salvėmis nepaklausęs, ar jis to norėtų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą