Gegužės 22 horoskopas

Gegužės 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jums gali netikėtai pasisekti, tačiau elgtis vis tiek reikėtų apdairiai ir atsargiai. Saugokite vaikus. Būkite atidūs ir atlaidūs mylimam žmogui: šiuo metu gali bręsti konfliktas, nes itin trauksite aplinkinius, seksis megzti naujas pažintis.

Apdairiau elkitės su darbo instrumentais. Galite patirti rūpesčių dėl naminių gyvūnų.

Atsimerkite, ramiai apsidairykite. Jums taps aišku, kas jūsų draugai, o kas priešai, kas myli, o kas nekenčia. Nieko nedarykite prieš sutuoktinio valią. Dabar svarbu įgyti daugiau sąjungininkų ir draugų.

Neprovokuokite jus supančių žmonių piktumo, pavydo. Itin apdairiai reikėtų elgtis su jus mylinčiu asmeniu. Pasaugokite sveikatą ir turtą. Būkite atidūs darbe (jei šiandien reikia dirbti): netyčia galite patirti nesėkmę. Galimi rūpesčiai dėl naminių gyvūnų.

Ne taip viskas paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jūsų išradingumas pagelbės, sėkmės taip pat pakaks. Vis dėlto mokėkite laiku sustoti, neperžengti pavojingų ribų dirbdami su informacija, vairuodami automobilį.

Daug nenorėkite, aukštai nesiekite. Jei kas nors iš karto nepasiseks – atsisakykite, atidėkite kitai dienai. Pernelyg nesisielokite dėl galimos kritikos – iš jūsų gali būti per daug reikalaujama ir per menkai įvertinami jūsų laimėjimai. Tai laikina.

Nujausite, kur ir kaip gali pasisekti. Draugų pagalba gali būti išganinga. Netikėtumai duos kai ką naudinga. Šiai dienai nieko neplanuokite – net kelis kartus viskas keisis.

Nepalanki diena. Jei galite, atsisakykite svarbių reikalų, susitikimų, papildomo darbų krūvio (tiek darbe, tiek namuose), nereikalingo bendravimo – klausykitės savo intuicijos vienatvėje. Ramybėje ir tyloje atsivers svarbūs dalykai.

Nemanykite, kad jūs visada teisūs: tolerancija reikalinga, kad išvengtumėte konfliktų ir nelaimių darbe, gatvėje, namuose, bendraujant su mylimu asmeniu, vaikais, sutuoktiniu. Neskubėkite. Atidžiau įsiklausykite į nuojautas.

Jei jau seniai brendo nepasitenkinimas savo pora, nereikėtų mėginti šiandien aiškintis santykių. Atsipalaiduokite ir pamėginkite į save pažvelgti paprasčiau – taip, kaip tai daroma vertinant kitą asmenį.

Apdairiai, apsukriai elgdamiesi galite išspręsti sudėtingą klausimą. Tvarkykite neatidėliotinus reikalus. Būkite atsargesni minioje, visuomeniniame transporte, prekyvietėse.

Verta dieną praleisti namuose, užsiimti artimųjų reikalais. Pasistenkite labiau atsiriboti nuo draugų problemų, šiandien jiems mažai padėsite, tik suerzinsite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą