2011 Birželio 05 horoskopas

2011 Birželio 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien pasinersite į konkrečius reikalus, darbą. Jei turite gerų sumanymų ir pakankamai drąsos, nedvejodamas imkitės iniciatyvos. O jeigu atostogaujate, vis dar rūpės pramogos, romantika. Daug dėmesio skirsite savo grožio puoselėjimui.

Visą dieną intensyviai bendrausite. Turėtų pavykti užmegzti ilgalaikius dalykinius ir draugystės ryšius. Bus galimybių atgaivinti seną pažintį. Tačiau nusimato neracionalios arba nepageidaujamos išlaidos. Tauras

Šiandien sunku bus laikytis dienotvarkės. Gali pasikeisti kai kurie planai, neįvykti susitikimai. Tačiau neblogai seksis meninė veikla ir visa, kam reikalinga išorinė ramybė, vienatvė, susikaupimas. Į svajones nardins meilė.

Šiek tiek nerimausite dėl darbinių ar finansinių nesklandumų. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Tačiau puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų. Panašu, kad teks priimti atsakingą sprendimą.

Nesusitvarkęs praktinių dalykų negalėsite tikėtis harmoningos dienos. Nebloga diena susitikimams su atvykusiais iš užsienio, deryboms dėl projektinio finansavimo, paramos verslui ir pan. Galite įsigyti naują gerbėją.

Nusimato susitikimai su giminaičiais, senais bičiuliais. Daug bendraudamas, lakstydamas nepamirškite ir būtinų pareigų - aplaidumas prie gero neprives. Išgirsti gandai ar su jumis susijusi užuomina gali sukelti nerimo.

Bet koks persitempimas akivaizdžiai kenks sveikatai, todėl mokėkite suderinti pareigas ir poilsį bei malonumus. Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams arba pats juos kviesitės į pagalbą. Gali nudžiuginti susitikimas su senu draugu, simpatija.

Galite susidomėti neįprasta veikla, nauja kūrybinės saviraiškos galimybe. Galbūt jums ką nors pasiūlys meniškos prigimties pažįstamas asmuo. Nedžiugins tik tai, kad žadamas atlygis atrodys labai menkas, nestabilus. Galimas slaptas nuotykis.

Gali būti, kad nuo šiandien pradėsite kultivuoti sveiką gyvenseną, dietą, nuosekliau mankštintis. Kolega ar draugas gali pateikti pasiūlymą. Kita vertus, nusimato dalykinis pokalbis, kuris nebus malonus.

Tikriausiai šiandien išsiaiškinsite ir meilės, šeimos santykiuose iškilusius nesusipratimus. Gali pavykti atnaujinti seną pažintį ar labiau suartėti su antrąja puse.

Atlikite neatidėliotinus reikalus, ieškokite teisybės ir užtarimo. Jei tikitės projektinių lėšų, galimos kliūtys, tačiau galimybių yra. Tikėtinas laiškas iš mylimo, geidžiamo asmens arba jaudinantis flirtas.

Neblogai seksis, jei turite įdomių idėjų ir esate pasirengęs dėl jų pakovoti. Kažko vertingo galite pasisemti iš užsieniečių patirties. Tik mokėkite atskirti realius dalykus nuo pavojingų iliuzijų. Jei dairotės darbo kažkur toli nuo namų, gausite žinių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą