2011 Birželio 06 horoskopas

2011 Birželio 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jūsų ambicijos gali būti perdėtai jautrios, tapsite akli ir kurti, galite be reikalo susikivirčyti su vadovu, su tėvais, su savo globėju. Reikalas tas, kad nežymūs nesutarimai bus sureikšminami, o jūsų reiklumas bus didesnis nei paprastai.

Mažiau planuokite, bet ekspromto irgi venkite, vėliau pasirodys, kad paskubėjote ir dabartiniai ketinimai arba neįgyvendinami, arba nereikalingi. Vis dėlto jums pavyks rasti išeitį iš keblios padėties.

Vsdovo derėtų vengti, jei išgirsite priekaištų, kaltinimų, nesiginčykite. Pasikalbėti apie jūsų karjeros ateitį laukite palankesnės progos. Būkite apdairūs su pinigais, dokumentais: galite ką nors supainioti, pamesti ar tapti apgaviko, vagies auka.

Tikri draugai padės jums, o tie, kurie jais dedasi, tiesiog gražiai šnekės. Jei dėl kurio nors asmens šiandien susipyksite su artimaisiais, šio žmogaus derėtų vengti apskritai. Svarbių reikalų tvarkymą atidėkite.

Bjaurokas laikas, kai viltis lydi praradimai. Pasistenkite blaiviau vertinti savo galimybes ir susidariusią situaciją. Lemtingą apsisprendimą derėtų atidėti rytdienai. Pasisaugokite vagių ir pataikūnų.

Pasistenkite mažiau kalbėti ir nesiginčyti. Būkite atsargesni su aštriais įrankiais, vairuodami automobilį: jūsų reakcija bus greita, bet netiksli. Įvertinkite draugo patarimus, nepykite už kritiką ant artimųjų.

Pasisaugokite, kad nebūtų piktnaudžiaujama jūsų prisirišimu prie artimųjų, kad nepapultumėte į žalingą priklausomybę. Tiktų tvarkyti reikalus, susijusius su gyvenamąja vieta. Daugiau dėmesio skirkite namų jaukumui, patogumui.

Ieškokite reikalingų žmonių ir venkite atsitiktinių, mažai pažįstamų asmenų. Nesivelkite į atsitiktinį flirtą ir nebūkite lengvabūdiški prie vairo.

Svarbių ir skubių reikalų tvarkymą geriau atidėti rytdienai. Nors šiandien ir taip ne ką spėsite: daug kas strigs, stigs jėgų, sveikatos. Palanku užsiimti buitimi, šeima, namais.

Ieškokite sąjungininkų, siekite kompromisų. Itin atsargiai priimkite svarbų finansinį sprendimą, net jei jis iš pirmo žvilgsnio atrodys nepriekaištingai. Būkite apdairesni, kad nesąžiningas partneris nesuklaidintų, neapgautų. Likite geranoriški sutuoktinio atžvilgiu.

Pavojingas laikas. Daug nesitikėkite – galimos kliūtys, stabdžiai, kuriuos įveikti nebus paprasta: geriau jau reikalą atidėti. Netinkamas metas tvarkyti biurokratinius reikalus. Gresia nuostoliai, baudos. Nepalanku aiškintis meilės santykių.

Remkitės šeimos nuomone. Būkite atsargūs su šeimos pinigais, skirtais remontui, namui, butui statyti ar įrengti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą