2011 Birželio 24 horoskopas

2011 Birželio 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Dvilypis metas, kai lengva užsimiršti, galvą pamesti ir įsivelti į nemalonumus, tad laikykitės savo nuomonės, nesiorientuokite į kitus. Tiktų tvarkyti skubius reikalus. Galimos pažintys ir su ypatingais asmenimis – jie gali pakeisti jūsų gyvenimą. Nesiblaškykite prie vairo, pasisaugokite vagišių.

Jūsų nuojauta aiškiaregiška: pataikysite į dešimtuką. Tad mažiau klausykitės kitų įkalbinėjimų ir labiau kreipkite dėmesį į savo vidinį balsą – taip išvengsite nemalonumų. Būkite atidūs savo sveikatai.

Pakaks ne tik sėkmingų progų, optimizmo, bet ir žioplumo – galite pro akis praleisti svarbius dalykus. Vis dėlto galimi geri postūmiai jums svarbiu klausimu. Palanku aiškintis meilės santykius. Tinkamas laikas romantiškoms pažintims užmegzti.

Gali užgriūti neaprėpiamas darbų, rūpesčių, užmirštų pareigų krūvis. Nieko nepešite reikalaudami, skųsdamiesi, tačiau draugiškos pagalbos tikėtis galite. Paieškokite energingo bičiulio, neturinčio ką veikti, – jam bus smagu jums pagelbėti.

Nebūtina visko sakyti, ką galvojate. Galite per daug išplepėti apie save, artimą žmogų ar svarbų reikalą. Stenkitės įsiklausyti į kitų kalbas – išgirsite netiesiogiai jums pasakytą gerą patarimą, naudingos informacijos apie slaptus, subtilius, bet reikšmingus dalykus.

Jūs pasirengę dideliems darbams, bet aplinkybės klostosi nepalankiai. Bus juntama žinių, pasirengimo stoka, trukdys nervingumas. Nieko neprarasite, jei atidėsite lemtingus dalykinius reikalus – dabar galite sau labiau pakenkti nei padėti.

Tai sėkmės, įkvėpimo metas – ryžkitės avantiūrai. Puiki proga be prievartos priversti savo vaikus padaryti tai, ką reikia. Meilės pasimatymui irgi šaunus metas.

Pavyks nepasimesti informacijos, nuomonių gausybėje, atsirinkti tai, kas svarbiausia veiklai. Aiškinkitės apgaules darbe, ieškokite nesąžiningų, jums kenkiančių asmenų. Palankus metas įtikinti vadovą savo sumanymo pranašumu ir apginti suterštą garbę, jei anksčiau buvote apšmeižti.

Palankus metas blaiviai mąstantiems, neišpuikusiems, turintiems gerų draugų ir partnerių – jūsų laukia naudingos permainos. Pavyks suvokti svarbių dalykų bendraujant su bičiuliu ar mylimu žmogumi. Saugokitės pataikūnų, intrigantų, savanaudžių asmenų.

Nesistenkite visko sužinoti, suprasti, nenorėkite šiuo metu kontroliuoti situacijos – teks dar labiau nuliūsti. Netvarkykite svarbių dalykinių reikalų, nepasirašinėkite reikšmingų dokumentų, – patirsite nuostolių.

Labai svarbus metas: beveik viskas priklausys nuo jūsų pastangų. Pasistenkite likti sąžiningi sau, artimiesiems, draugams, dalykiniams partneriams, – viskas sugrįžta. Jumis pasitikės, ir jūs laimėsite kovą.

Galite rasti puikią išeitį iš finansinių sunkumų. Daugiau bendraukite, susitikite su asmenimis, jau patyrusiais panašių sunkumų, pasikalbėkite su vadovu, – išgirsite vertingų patarimų, sulauksite pagalbos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą