2011 Birželio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų

Birželio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būsite labai įžvalgus, intuityvus. Ne tik sau, bet ir kitiems galite padėti susivokti vidinėse problemose. Vis dėlto jums ramybės neduos nerealizuotos romantinės iliuzijos. Labai graušitės, jei jaučiatės atstumtas ar neįvertintas.

Šiandien jus itin domins meilės džiaugsmai, pasilinksminimai, žaidimai, sportas. Stenkitės kultūringai aiškintis visus nesusipratimus. Galimi šiokie tokie praradimai per meilužius, gerbėjus, jei pasiduosite jų įtakai, leisitės į avantiūras.

Jums užteks ir atkaklumo, ir įžvalgos užbaigti tam, kas pradėta. Nebloga diena įvairioms naudingoms sveikatos, grožio procedūroms bei ūkinei, techninei veiklai. Galbūt pamėginsite keisti įvaizdį. Permaina būtų įspūdinga.

Jei ruošiatės su kuo nors konkuruoti ir tam reikia žinių ar kitų priemonių, naudokitės proga jų įgyti. O jeigu reikia susitarti dėl bendro intereso, tai ambicijomis ir veidmainiavimu toli nenuvažiuosite, tad ieškokite abipusio kompromiso.

Šiandien imkitės finansinių dokumentų bei reikalų tvarkymo. Pasitaręs su pažįstamu verslininku turėtumėte suprasti, ką daryti, kad imtų geriau sektis. Jei finansų srityje neturite neišspręstų problemų, tuomet kils ūpas pramogauti.

Šiandien seksis demonstruoti išradingumą, nuovokumą, teikti kitiems konsultacijas arba jas gauti ir sumaniai pasinaudoti. Gali pavykti pasipelnyti ar atverti sau platesnes perspektyvas ten, kur jos jau buvo gerokai susiaurėjusios.

Atkakliai ir nuosekliai siekite tikslo, jei norite būti svarbus visuomeniniame, profesiniame gyvenime. Galbūt teks pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką. Rimtai tam ruoškitės - gražios akys čia nepadės.

Produktyvi diena, tad skirkite ją svarbiems susitikimams, aptarimams. Galima sėkmė per turtingus ar įtakingus rėmėjus, draugus. Itin aktualūs darysis meilės reikalai. Venkite kelti pavydo scenas bei ieškoti įtarimų patvirtinimo.

Šiandien būsite keistai atsipalaidavęs, užsisvajojęs. Stigs kantrybės, todėl nepradėkite didesnių pastangų reikalaujančių darbų. Jumis gali pasinaudoti arba pats būsite linkęs elgtis nelabai etiškai, kad kažką išbandytumėte ar gautumėte.

Šiandien jums nepritrūks energijos ir noro suktis įvairių darbų verpete. Galite kažkuo pasižymėti, susitarti dėl svarbios audiencijos, interviu. Kita vertus, lengvai ir paviršutiniškai galite praskrieti pro šią dieną taip nieko ir nenuveikęs.

Jausitės šiek tiek suvaržytas, jei trokštate išlaidauti, lepinti save bei artimuosius arba elgtis lengvabūdiškai, ieškoti nuotykių už namų sienų. Tačiau bus įmanoma papildomai užsidirbti arba kažką įsigyti palankiomis sąlygomis.

Palankus metas konsultacijoms su specialistais, dalykinėms ir nedalykinėms išvykoms, viešnagėms. Turbūt gausite laišką ar perskaitysite kažką tokio, kas stimuliuos kelionių, naujovių polėkį. Kilusią idėją greitai galėsite realizuoti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą