Birželio 04 horoskopas 2011

2011 Birželio 04 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gali kilti nesusipratimų kelionėje, tarptautiniuose reikaluose bei draugystės ryšiuose. Žmogus, iš kurio daug tikėjotės, gali sugriauti jūsų iliuzijas arba tiesiog vengti grąžinti skolą, atsilyginti už paslaugą ar pan.

Ši diena įneš sumaišties į jūsų vidinį pasaulį. Atrodys, kad užsiimate ne tuo, kuo turėtumėte. Arba tai, ko imsitės, gali baigtis ne taip, kaip planavote. Verčiau nerizikuokite ir nespręskite svarbių reikalų, nesiaiškinkite santykių. Venkite svaigalų.

Kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių. Tikriausiai susipainiosite savo santykiuose, požiūriuose. Kažkas iš draugų, pažįstamų ar partnerių gali smarkiai nuvilti. Nedarykite išvadų, neprovokuokite agresijos.

Galbūt kažką pertvarkysite versle ar namuose. Tai turbūt kainuos žymiai daugiau nei suskaičiavote iš anksto. Rizikinga atlikinėti finansines operacijas, pirkti stambius pirkinius, investuoti - galima įklimpti į rimtus nuostolius.

Gali slėgti neaiški baimė, netikrumas dėl asmeninių santykių, nuosavybės. Atrodys, jog niekam nerūpite arba kad kiti nori jumis pasinaudoti. Pasistenkite nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip erzintų jų kalbos.

Gali strigti praktiniai dalykai, verslas. Norėsite būti niekam neskolingas, bet tuo pačiu nieko neprarasti. Reikaluose su pinigais, prekėmis šiandien derėtų viskuo abejoti ir tikrinti.

Stenkitės būti objektyvus, tolerantiškas. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Visų pirma atsigręžkite į save ir savo aplinką - ar viską darote nepriekaištingai? Vairuokite atsargiai, nes nervinė įtampa, išsiblaškymas silpnins jūsų reakciją.

Išvengti nesusipratimų bus nelengva netgi namuose. Tikėtinas emocinis stresas, bloga žinia apie artimą žmogų. Stenkitės sutelkti valią ir pasisemti optimizmo iš gerų prisiminimų.

Gali paaiškėti, kad jūsų aplinkoje yra žmonių, linkusių negailestingai jums kenkti. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir padorumo. Skausmo gali suteikti meilė ir pavydas. Galimas skandalas, agresija. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus.

Šiandien labiau prispaus darbai ir pinigų problemos. Nesiimkite nieko rizikingo - visas jūsų triūsas nueis perniek.

Ši diena privers rimčiau pamąstyti apie asmeninių ir verslo santykių ateitį. Silpni, klibantys ryšiai gali nutrūkti arba patirti krizę.

Labai įtempta diena, ypač jei turite finansinių problemų. Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį laikote konkurentu arba kažkokių jūsų bėdų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją, jei sunkaus bendravimo neįmanoma išvengti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą