Birželio 21 horoskopas

Birželio 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Trauks namų jaukumas arba ramus poilsis gamtoje. Noriai bendrausite su šeimos nariais, tačiau galite išprovokuoti ginčus ir apsipykti. Nesielkite taip, tarsi kiti būtų mažiau verti pagarbos. Net jei jiems nesiseka, trūksta pinigų, žeminti nevalia.

Nerimausite dėl reikalų, susijusių su mokslu, žiniasklaida, kelione. Pasidomėkite reklama, parašykite laiškus, susitikite su draugais, giminaičiais. Tik būkite atidus pašnekovams, nekalbėkite vien apie savo rūpesčius.

Gali kilti pagrįstas noras ar būtinybė peržiūrėti šeimos biudžetą. Derėtų pasirūpinti namų turto ir automobilio saugumu, ypač jei kur nors išvykstate. Pravartu tramdyti emocijas, kad neišprovokuotumėte nereikalingų ginčų, barnių.

Jūsų mintys ir viltys turėtų būti priimtinos ir kitiems žmonėms, todėl lengvai rasite bendrą kalbą. Galimas aistringas pasimatymas arba jį planuosite. Piniginė ištuštės labiau nei planavote.

Šiandien lengvai galite sau ar kažkam kitam pridaryti rūpesčių. Sunkoka bus susitarti dėl bendrų planų su dominančiu asmeniu. Pasirūpinkite sveika mityba. Tiktų išsivalyti organizmą. Atsargiai kelyje.

Dienos nesugadinsite, jei sugebėsite žvelgti į aplinkinius ir pasaulį geranorišku žvilgsniu. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums iš tikrųjų reikia. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo pasirinkimo.

Jei blogai jaučiatės, nenumokite ranka, o atidėkite darbus ir pasirūpinkite savimi. Saikingas bendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, nes prisiklausius svetimų bėdų savosios nebeatrodys tokios didelės

Nors jūsų ketinimai bus patys geriausi, tačiau nesusipratimai šiandien sunkiai išvengiami. Veržte veršitės į diskusijas, būsite ironiški, kandūs, todėl kai kurie komentarai pašnekovams bus nesuprantami, nepriimtini.

Šiandieną ramybės nesitikėkite. Jūsų draugijos reikės ir saviems, ir svetimiems. Tai vargins, kels įtampą. Vis dėlto diena turėtų būti nebloga, jei tik neįsivelsite į konfliktą ir neišprovokuosite kažkieno pavydo, agresijos.

Tikėtini šaunūs susitikimai, įvairios naujienos. Gerai įsisavinsite bet kokią informaciją, todėl patartina mokytis, skaityti, diskutuoti su bendraminčiais. Turbūt pasitvirtins kažkokie gandai. Neskubėkite teisti ir smerkti, kol nežinote detalių

Šiandieną visur patartinas saikas, santūrumas. Keistų įtarimų gali sukelti artimo žmogaus būsena ir elgesys. Venkite alkoholio, triukšmingų susibūrimų, atiduokite duoklę sielai ir kūnui skaitydamas, sportuodamas.

Būsite impulsyvus, nekontroliuosite žodinės raiškos, viską dramatizuosite. Nieko keisto, kad namiškiai susinervins, kils barniai. Taip galima sukelti grandininę pykčio reakciją ir apnuodyti sau bei kitiems visą dieną. Suimkite save į rankas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą